infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaProjektory/tabliceProjektoryProjektor laserowy Xiaomi Mi Laser Projector 150 Biały
Projektor laserowy Xiaomi Mi Laser Projector 150 Biały
Kod produktu: 18116
Technologia wyświetlania
Laser
Rozdzielczość natywna
1920 x 1080 (Full HD)
Maksymalna rozdzielczość obrazu
3840 x 2160 (4K)
Format obrazu
16:9
Jasność
5000 lm
Kontrast
3000:1
Opis
Projektor laserowy Xiaomi Mi Laser Projector 150 Biały
Projektor o niesamowitych możliwościach

Twoja prywatna sala kinowa
Xiaomi Mi Laser Projector 150” zamieni Twój salon w prywatną salę kinową klasy premium, wyświetlając obraz, który imponuje wielkością i jakością. Wyobraź sobie projekcję o przekątnej 150”, w jakości Full HD, rzucaną z odległości zaledwie 50 cm od ściany. Projekcję, która oczaruje Cię dynamiką, bogactwem kolorów oraz ostrymi jak brzytwa detalami. Mi Laser Projector 150” może przy tym pracować w dzień, dzięki lampie o jasności 5000 lumenów.
Duży ekran nawet z bliskiej odległości
Projektor Xiaomi wykorzystuje konstrukcję obiektywu o bardzo krótkim rzucie 0.233:1, by wyeliminować niedogodności związane z projekcją z dużej odległości, która wymaga zastosowania tradycyjnego projektora. Urządzenie może być zamontowane na ścianie lub umieszczone na szafce telewizyjnej w odległości wynoszącej od 5 do 50 cm od wyświetlanego ekranu. Koniec problemów z kłopotliwym okablowaniem i przeszkodami!

Zaawansowana technologia projekcji laserowej
Projektor laserowy Mi bazuje na nowej technologii wyświetlania laserowego ALPD 3.0 firmy Appotronics, która jest liderem na rynku pod względem reprodukcji kolorów, kontrastu i jasności. Zakres kolorów NTSC wynoszący 85% zapewnia bogatą i dokładną reprodukcję kolorów, obrazy są jasne i wyraźne. Zastosowanie technologii ALPD 3.0 pozwoliło zmniejszyć rozmiar urządzenia, a zwiększyło jego żywotność.

Długa żywotność lampy
Technologia laserowego źródła światła ALPD 3.0 Appotronics zapewnia lampie żywotność wynoszącą do 20 000 godzin w trybie normal lub więcej (w trybie econo do 25 000 godzin), co odpowiada czasowi potrzebnemu do obejrzenia ponad 10 000 filmów (każdy o długości 2 godzin).

System chłodzenia o dużej mocy
Nie musisz martwić się przegrzaniem ani bezpieczeństwem ze względu na długotrwałe użytkowanie projektora laserowego Xiaomi. Nowy system chłodzenia, wyposażony w trzy duże wentylatory, moduły zaprojektowane ze specjalnymi kanałami powietrznymi w celu optymalizacji przepływu powietrza, oraz rurkę cieplną z konwergencją radiatora szybko i skutecznie odprowadzają ciepło.

Bogaty dźwięk
Perfekcyjny obraz powinien uzupełniać bogaty dźwięk. I tak jest w przypadku Xiaomi Mi Laser Projector, który posiada podwójny głośnik o dużej mocy oraz system wzmocnienia niskich dźwięków. Z projektora popłynie tym samym klarowne brzmienie DOLBY DTS, które wypełni Twój pokój i nada seansom zupełnie nowy wymiar.

Specyfikacja techniczna
| Technologia wyświetlania: | Laser |
| Rozdzielczość natywna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu: | 3840 x 2160 (4K) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Jasność: | 5000 lm |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Wielkość rzutowanego obrazu: | 80\" - 150\" |
| Minimalna odległość projekcji: | 0,05 m |
| Żywotność lampy: | 25 000 h (tryb normalny) |
| Złącza wejścia / wyjścia: |
Wyjście audio - 1 szt. S/PDIF - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt. HDMI - 3 szt. AV in - 1 szt. AC in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Głośność pracy (w trybie standardowym): | 32 dB |
| Pobór mocy podczas pracy: | 250 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | < 0,5 W |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 410 mm |
| Wysokość: | 88 mm |
| Głębokość: | 291 mm |
| Waga: | 7 kg |
| Dołączone akcesoria: |
Instrukcja obsługi Pilot Instrukcja szybkiego uruchomienia Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje: | Możliwość regulacja zniekształcenia trapezowego (Keystone) |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Xiaomi Technology (Polska) sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Marynarskiej 15, 02-674 Warszawa |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
