infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Projektor Epson EH-TW740 Full HD 1080p
Opis
Projektor Epson EH-TW740
Kompaktowe rozwiązanie

Spełni wszystkie Twoje potrzeby
Chcesz obejrzeć film lub zdjęcia na dużym ekranie albo zorganizować wyraźną, czytelną prezentację? Stylowy projektor EH-TW740 bez problemu spełni wszystkie te potrzeby w domu i biurze. Korzystaj z wyświetlacza Full HD o wysokiej jasności, aby zapewnić pełną widoczność wyświetlanych treści. Niezawodna technologia zapewnia spokój dzięki bezawaryjności i ograniczonym wymaganiom konserwacyjnym.

Jasna, żywa zawartość na dużym, skalowalnym ekranie
Wyświetlaj ostre, wyraźne obrazy na ekranie o wielkości do 386 cali uwidaczniającym najmniejsze detale. Połączenie wysokiej jasności, współczynnika kontrastu 16 000:1 i jakości Full HD zapewnia znakomite parametry obrazu, który nie męczy oczu nawet w bardzo intensywnym oświetleniu otoczenia.

Elastyczne możliwości instalacji i ustawiania
Dzięki automatycznej pionowej i poziomej korekcji geometrii obrazu projektor można bez trudu ustawić tak, aby uniknąć zniekształceń, a uniwersalność urządzenia dodatkowo zwiększa szerokokątny zoom optyczny.

Różne opcje połączeń w celu udostępniania zawartości
Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia łatwy i intuicyjny dostęp do projektora ze zgodnych urządzeń inteligentnych przy użyciu aplikacji iProjection. Urządzenie posiada również złącza USB 2.0 typu A oraz USB 2.0 typu B, jak również wejście HDMI.

Specyfikacja techniczna
| Obiektyw: | optyczny |
| Technologia wyświetlania: | 3LCD |
| Rozdzielczości: | 1920 x 1080 (FHD) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Jasność: | 3300 lm |
| Kontrast: | 16 000:1 |
| Wielkość rzutowanego obrazu: | 30\" - 386\" |
| Minimalna odległość projekcji: | 1,21 m |
| Żywotność lampy: |
6 000 h (tryb normalny) 12 000 h (tryb ekonomiczny) |
| Złącza wejścia / wyjścia: |
1x Stereofoniczne wyjście audio mini-jack 1x HDMI 1x USB 2.0 typu A 1x USB 2.0 typu B |
| Komunikacja bezprzewodowa: | IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4) |
| 3D Ready: | nie |
| Głośniki: | 2 W |
| Głośność pracy (w trybie standardowym): | 37 dB |
| Głośność pracy (w trybie ekonomicznym): | 28 dB |
| Pobór mocy podczas pracy: | 327 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W |
| Szerokość: | 302 mm |
| Wysokość: | 92 mm |
| Głębokość: | 252 mm |
| Waga: | 2,8 kg |
| Dołączone akcesoria: | Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja uruchomienia, Pilot z bateriami, Instrukcja obsługi (CD), Karta gwarancyjna |
| Dodatkowe informacje: |
Automatyczna korekta trapezu Wbudowany głośnik Ochrona hasłem Otwór na linkę zabezpieczającą Możliwość regulacja zniekształcenia trapezowego (Keystone) Quick Corner Funkcja podziału ekranu Suwak wyłączania obrazu/dźwięku Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Interfejs audio/wideo MHL Pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
