infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Procesor Intel Core i9-14900F
Kod produktu: BX8071514900F
Rodzina procesora
IntelCorei9
Gniazdo procesora
LGA1700
Taktowanie
2.0 GHz (5.8 GHz w trybie turbo)
Liczba rdzeni
24 rdzenie
Ilość wątków
32 wątki
Pamięć podręczna
36 MB
Opis
Intel Procesor Core i9-14900 F
Poczuj moc dwudziestu rdzeni

Procesor Intel Core czternastej generacji
Poczuj niezrównoważoną moc procesora Intel Core i9 czternastej generacji! i9-14900 F został wyposażony w 24 potężne rdzenie oraz 32 wątki, które zapewniają taktowanie na poziomie nawet 5.8 GHz. Dzięki temu uzyskasz również dużą liczbę klatek przy niewielkim opóźnieniu, aby granie sprawiało Ci jak największą przyjemność. Dodatkowo, zaawansowane funkcje oraz obsługa najnowszych platform technologicznych pozwalają Ci na swobodne korzystanie z komputera. Korzystaj w pełni z procesora Intel Core i9-14900, który umożliwia płynną pracę w wątkach wielozadaniowych.

Specyfikacja techniczna
| Rodzina procesora: | IntelCorei9 |
| Gniazdo procesora: | LGA1700 |
| Taktowanie: | 2.0 GHz (5.8 GHz w trybie turbo) |
| Liczba rdzeni: | 24 |
| Ilość wątków: | 32 wątki |
| Pamięć podręczna: | 36 MB |
| Cache L2: | 32MB |
| Rodzaj obsługiwanej pamięci: |
DDR5-5600 DDR4-3200 (PC4-25600) |
| TDP: | 65 W |
| Architektura: | Raptor Lake Refresh (14 Generacja) |
| Wersja: | Box |
| Dodatkowe technologie: | Intel Turbo Boost Max 3.0 |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Kod procesora: |
BX8071514900F |
| Taktowanie (Boost): | 5.8 GHz |
| Liczba wątków: | 32 |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Qoltec Ładowarka PD 120W Turbo | 5-28V | 3-4.5A | USB-C | Czarna
156,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 360,00 zł
6159,00 zł
5799,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 150,00 zł
4999,00 zł
4849,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 250,00 zł
4949,00 zł
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5799,00 zł
5499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Taniej o 154,00 zł
549,00 zł
395,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
128,89 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
529,00 zł
