infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Procesor Intel Core i9-12900K
Kod produktu: BX8071512900K
Rodzina procesora
Intel Core i9
Model procesora
i9-12900K
Gniazdo procesora
Socket 1700
Taktowanie
3.2 GHz (5.2 GHz w trybie turbo)
Liczba rdzeni
16 rdzeni
Ilość wątków
24 wątki
Opis
Procesor Intel Core i9-12900K
Najwyższa wydajność

Najwyższe osiągi na wyciągnięciu ręki
Procesor Intel Core i9-12900K 12. generacji jest przeznaczony do komputerów stacjonarnych - Alder Lake. Został opracowany przede wszystkim po to, by sprostać wymaganiom graczy, oczekujących od zestawów komputerowych niezrównanej wydajności zarówno w rozrywce, jak i pracy wielozadaniowej. Dzięki dwóm rodzajom rdzeni i odblokowanemu mnożnikowi procesor Intel Core i9-12900K zadba o to, by wydajności nie zabrakło nawet w najbardziej wymagających produkcjach. Łącznie procesor wyposażony jest w aż 16 rdzeni i 24 wątki.

Specyfikacja techniczna
| Rodzina procesora: | Intel Core i9 |
| Model procesora: | i9-12900K |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Taktowanie: | 3.2 GHz (5.2 GHz w trybie turbo) |
| Liczba rdzeni: | 16 rdzeni |
| Ilość wątków: | 24 wątki |
| Pamięć podręczna: | 30 MB |
| Cache L2: | 12 MB |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics 770 |
| Rodzaj obsługiwanej pamięci: |
DDR4-3200 (PC4-25600) DDR5-4800 |
| Technologia produkcji procesora: | 10 nm |
| TDP: | 125 W |
| Architektura: | 64 bit |
| Wersja: | Box |
| Dodatkowe technologie: |
Intel Hyper-Threading Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max 3.0 |
| Dodatkowe informacje: |
Obsługa pamięci Intel® Optane™ Obsługiwany chipset: B660, H610, H670, Z690 |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
