infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Procesor Intel Core i5-12600KF
Kod produktu: BX8071512600KF
Rodzina procesora
Intel Core i5
Gniazdo procesora
Socket 1700
Taktowanie
3.7 GHz (4.9 GHz w trybie turbo)
Liczba rdzeni
10 rdzeni
Ilość wątków
16 wątków
Pamięć podręczna
25 MB
Opis
Procesor Intel Core i5-12600KF
Najlepsza wydajność bez kompromisów

Najwyższe osiągi na wyciągnięciu ręki
Poznaj procesor Intel Core i5-12600KF dwunastej generacji stworzony z myślą o komputerach stacjonarnych. Od teraz możliwy jest bezkompromisowy gaming i wielozadaniowość w aplikacjach, dzięki specjalnej architekturze układu. Nowoczesna hybrydowa architektura łączy ze sobą dwa rodzaje rdzeni, gwarantując płynne działanie gier. Rdzenie Performance to wysoka wydajność podczas jednowątkowych zadań, natomiast rdzenie Efficient zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Dodatkowo procesor wspiera PCIe Gen5 oraz pamięci DDR5, co pozwala obsłużyć wydajne podzespoły, a odblokowany mnożnik pozwoli Ci dostosować pracę procesora do Twoich potrzeb.

Specyfikacja techniczna
| Rodzina procesora: | Intel Core i5 |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Taktowanie: | 3.7 GHz (4.9 GHz w trybie turbo) |
| Liczba rdzeni: | 10 |
| Ilość wątków: | 16 wątków |
| Pamięć podręczna: | 25 MB |
| Cache L2: | 9,5 MB |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics 770 |
| Rodzaj obsługiwanej pamięci: |
DDR5-4800 DDR4-3200 (PC4-25600) |
| Technologia produkcji procesora: | 10 nm |
| TDP: | 125 W |
| Architektura: | Alder Lake (12 Generacja) |
| Wersja: | Box |
| Dodatkowe technologie: |
Intel Hyper-Threading Intel Turbo Boost 2.0 |
| Dodatkowe informacje: |
Obsługa pamięci Intel® Optane™ Odblokowany mnożnik |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Taktowanie procesora: | 3.7 GHz |
| Taktowanie (Boost): | 4.9 Hz |
| Liczba wątków: | 16 |
| Pozostałe informacje: |
Brak grafki. |
| Kod procesora: |
BX8071512600KF |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Głośnik BOOMBOX Media-Tech MT3179 SILVER Bluetooth 600W FM MP3 Pilot
94,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Mikrofon gamingowy z podświetleniem na trójnogu SAVIO SONAR PRO 01
Taniej o 20,09 zł
129,99 zł
109,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
