infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Procesor Intel Core i5-12600K
Kod produktu: BX8071512600K
Rodzina procesora
Intel Core i5
Model procesora
i5-12600K
Gniazdo procesora
Socket 1700
Taktowanie
3.7 GHz (4.9 GHz w trybie turbo)
Liczba rdzeni
10 rdzeni
Ilość wątków
16 wątków
Opis
Procesor Intel Core i5-12600K
Najlepsza wydajność bez kompromisów

Najwyższe osiągi na wyciągnięciu ręki
Poznaj procesor Intel Core i5-12600K dwunastej generacji stworzony z myślą o komputerach stacjonarnych. Od teraz możliwy jest bezkompromisowy gaming i wielozadaniowość w aplikacjach, dzięki specjalnej architekturze układu. Nowoczesna hybrydowa architektura łączy ze sobą dwa rodzaje rdzeni, gwarantując płynne działanie gier. Rdzenie Performance to wysoka wydajność podczas jednowątkowych zadań, natomiast rdzenie Efficient zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Dodatkowo procesor wspiera PCIe Gen5 oraz pamięci DDR5, co pozwala obsłużyć wydajne podzespoły, a odblokowany mnożnik pozwoli Ci dostosować pracę procesora do Twoich potrzeb.

Specyfikacja techniczna
| Rodzina procesora: | Intel Core i5 |
| Model procesora: | i5-12600K |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Taktowanie: | 3.7 GHz (4.9 GHz w trybie turbo) |
| Liczba rdzeni: | 10 rdzeni |
| Ilość wątków: | 16 wątków |
| Pamięć podręczna: | 25 MB |
| Cache L2: | 9,5 MB |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics 770 |
| Rodzaj obsługiwanej pamięci: |
DDR4-3200 (PC4-25600) DDR5-4800 |
| Technologia produkcji procesora: | 10 nm |
| TDP: | 125 W |
| Architektura: | Alder Lake (12 Generacja) |
| Wersja: | Box |
| Dodatkowe technologie: |
Intel Turbo Boost 2.0 Intel Hyper-Threading |
| Dodatkowe informacje: |
Obsługa pamięci Intel® Optane™ Odblokowany mnożnik |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
