infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Powerbank Nitecore NPB1 5000 mAh Czarny
Kod produktu: NPB1
NITECORE
Typ baterii
Litowo-jonowa
Pojemność
5000 mAh
Zasilanie
Akumulator Li-ion 21700
Napięcie wejściowe
Micro-USB / 5V⎓2A
Napięcie wyjściowe
USB-A: 5V⎓2.4A 9V⎓2A (18W MAX)
Kolor
Czarny
Opis
Powerbank Nitecore NPB1 5000 mAh Czarny
Nigdy nie zabraknie Ci mocy

Magazyn energii zawsze z tobą
Urządzenie od marki Nitecore sprawi, że nigdy nie zabraknie ci energii. Powerbank NPB1 o pojemności 5000 mAh, dzięki swojej niskiej wadze i kompaktowej budowie zmieści się praktycznie wszędzie, przez co będziesz mógł zabrać go ze sobą wszędzie w dowolne miejsce. Sprzęt wyposażony został w dwa wyjścia USB, za jego sprawą można ładować kilka urządzeń jednocześnie. Bateria litowo-jonowa jaką zastosowano w tym powerbanku charakteryzuje się brakiem efektu pamięci, a więc brakiem ryzyka związanego z utratą pojemności użytkowej baterii. Jej podatność na rozładowanie jest mniejsza niż w przypadku baterii litowo-polimerowej, a czas ładowania dłuższy.

Specyfikacja techniczna
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Pojemność: | 5000 mAh |
| Zasilanie: | Akumulator Li-ion 21700 |
| Napięcie wejściowe: | Micro-USB / 5V⎓2A |
| Napięcie wyjściowe: | USB-A: 5V⎓2.4A 9V⎓2A (18W MAX) |
| Kolor: | Czarny |
| Zabezpieczenia: | przed przepięciami przed przegrzaniem przed przeładowaniem przez rozładowaniem przed zwarciem |
| Wymiary: | 26,9 x 102,4 mm |
| Waga: | 105 g |
| Dodatkowe informacje: | Certyfikat IP68 |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
