infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Podkładka pod mysz i klawiaturę Modecom Volcano Pad
Opis
Podkładka pod mysz i klawiaturę Modecom Volcano Pad
Przeznaczona dla wymagających graczy

Duża przestrzeń dla gracza
Modecom Volcano Pad to podkładka zaprojektowana z myślą o wymagających graczach. Jej imponujące wymiary 800 × 345 mm zapewniają wystarczająco dużo miejsca na klawiaturę i mysz. Dzięki temu możesz skupić się na grze bez obaw o ograniczenia ruchów. To idealne rozwiązanie do każdego gamingowego stanowiska.

Maksymalna kontrola i precyzja
Gładka tkanina na powierzchni podkładki gwarantuje szybkie i dokładne ruchy myszy. Niezależnie od tego, czy grasz w dynamiczne FPS-y, czy tworzysz grafikę, masz pełną kontrolę. Spód wykonany z antypoślizgowego materiału zapobiega niepożądanemu przesuwaniu się podkładki. Każdy detal został dopracowany z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania.

Styl, który przyciąga wzrok
Czarno-czerwona kolorystyka z wyrazistym obszyciem dodaje stanowisku charakteru. Design podkładki idealnie wpisuje się w gamingowy klimat. Jest nie tylko praktyczna, ale też świetnie się prezentuje. Volcano Pad to połączenie funkcjonalności i stylu, które wyróżni Twoje biurko.

Specyfikacja techniczna
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz i klawiaturę |
| Przeznaczenie: | Gaming |
| Materiał: |
Guma Tkanina |
| Kolor: | Czerwony |
| Szerokość: | 800 mm |
| Wysokość: | 345 mm |
| Grubość: | 3 mm |
| Dodatkowe informacje: | Antypoślizgowy spód |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Darmowa dostawa
Głośnik BOOMBOX Media-Tech MT3179 SILVER Bluetooth 600W FM MP3 Pilot
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa