infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Podkładka pod mysz HP 200 Sanitizable Desk Mat, obszyte krąwędzie, antypoślizogwa 8X596AA
Opis
Podkładka pod mysz HP 200 Sanitizable Desk Mat
Trwała i odporna podkładka pod mysz

Trwałość i odporność
Wznieś swoją przestrzeń roboczą na nowy poziom dzięki antypoślizgowej, trwałej, nadającej się do dezynfekcji i odpornej na zalanie podkładce pod mysz. Bezproblemowe ślizganie i wysoka precyzja sprawiają, że możesz cieszyć się wygodą, łącząc wszystkie akcesoria w obrębie jednego, wytrzymałego rozwiązania ochronnego na biurko.

Zwiększ precyzję ruchu
Dzięki szybkiemu, dokładnemu śledzeniu i cichemu ruchowi możesz skupić się na tym, co ważne, a nie na tym, gdzie zniknął kursor. Ta mata biurkowa została stworzona z myślą o długim użytkowaniu. Jest wytrzymała i wygodna, a jej szwy się nie strzępią.

Specyfikacja techniczna
| Kolor: | Szary |
| Materiał: |
Poliester Kauczuk |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 0,2 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Dodatkowe informacje: |
Obszyta na krawędziach Antypoślizgowy spód Łatwa w czyszczeniu |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Darmowa dostawa
