infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Strefa graczaPodkładki pod myszPodkładka pod mysz 1000x500x3mm SAVIO Turbo Dynamic XXL
Podkładka pod mysz 1000x500x3mm SAVIO Turbo Dynamic XXL
Kod produktu: SAVGTDXXL
Przeznaczenie
Gaming
Kolor
Czarny, Czerwony
Długość
500 mm
Szerokość
1000 mm
Grubość
3 mm
Dodatkowe informacje
Obszyte krawędzie
Opis
SAVIO Podkładka pod mysz 1000x500x3mm Turbo Dynamic XXL
Precyzja dla graczy

Wygodna i przestronna powierzchnia
Podkładka pod mysz Savio Turbo Dynamic XXL to niezastąpiony dodatek do Twojego komputera. Jej najważniejszą cechą jest wygodna i przestronna powierzchnia, która zapewnia optymalne warunki dla precyzyjnego poruszania myszą. Bez względu na to, czy grasz w gry komputerowe, edytujesz filmy czy pracujesz nad projektami graficznymi, ta podkładka pod mysz doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. Dzięki niej będziesz mógł swobodnie manewrować kursorami i wykonywać szybkie ruchy, co zwiększa Twoją efektywność i precyzję.

Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie: | Gaming |
| Kolor: |
Czarny Czerwony |
| Długość: | 500 mm |
| Szerokość: | 1000 mm |
| Grubość: | 3 mm |
| Dodatkowe informacje: | Obszyte krawędzie |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Savio Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 22, 35-301 |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł