infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Płyta główna MSI PRO B840M-B
Kod produktu: PRO B840M-B
Rodzaj pamięci
DDR5
Format płyty
mATX
Gniazdo procesora
Socket AM5
Rodzina procesora
AMD Ryzen
Częstotliwość szyny pamięci
DDR5-5600 MHz, DDR5-4800 MHz, DDR5-8000 MHz, DDR5-7200 MHz, DDR5-7200 MHz
Ilość banków pamięci
2 x DIMM
Opis
Płyta główna MSI PRO B840M-B
Nowoczesna technologia dla wymagających użytkowników

Gotowa na przyszłość
Płyta główna MSI PRO B840M-B to solidna i nowoczesna platforma dla komputerów opartych na najnowszych procesorach AMD Ryzen. Wyposażona w chipset AMD B840 oraz gniazdo AM5, zapewnia pełną kompatybilność z układami z serii Ryzen 7000, 8000 i 9000, oferując stabilną, wydajną i energooszczędną pracę zarówno w zastosowaniach profesjonalnych, jak i gamingowych. Jej kompaktowy format Micro ATX sprawia, że świetnie nadaje się do budowy zgrabnych, ale bardzo mocnych systemów komputerowych.

Stabilny i pewny wybór
Płyta została zaprojektowana z myślą o maksymalnej stabilności, dlatego wyposażono ją w w pełni cyfrowy układ zasilania Direct 7+2+1, który gwarantuje niezawodne działanie pod dużym obciążeniem. Technologia Core Boost zapewnia precyzyjne dostarczanie energii do procesora, co jest szczególnie ważne przy podkręcaniu i pracy wielordzeniowych jednostek. Wsparcie dla pamięci DDR5 pozwala na instalację nawet 128 GB RAM, z możliwością podkręcania do prędkości przekraczających 8000 MT/s, a technologia Memory Boost dodatkowo zwiększa stabilność i wydajność pamięci.

Słuszne brzmienie i wiele możliwości
O jakość dźwięku dba technologia Audio Boost, bazująca na kodeku Realtek ALC897, która zapewnia czysty, wielokanałowy dźwięk 7.1. Płyta oferuje także szerokie możliwości personalizacji dzięki złączom Mystic Light Extension, umożliwiając łatwe podłączanie i kontrolowanie dodatkowego oświetlenia RGB. Liczne porty, w tym USB-C 3.2 Gen 1, HDMI, VGA oraz przyciski BIOS Flashback i Clear CMOS na tylnym panelu, zapewniają pełną funkcjonalność i wygodę użytkowania. MSI PRO B840M-B to doskonały wybór dla osób, które oczekują stabilności, wysokiej wydajności i szerokich możliwości rozbudowy w niewielkiej obudowie, niezależnie od tego, czy tworzą komputer do pracy, nauki, multimediów czy intensywnego gamingu.

Specyfikacja techniczna
| Rodzaj pamięci: | DDR5 |
| Format płyty: | mATX |
| Gniazdo procesora: | Socket AM5 |
| Rodzina procesora: | AMD Ryzen |
| Częstotliwość szyny pamięci: | DDR5-5600 MHz, DDR5-4800 MHz, DDR5-8000 MHz, DDR5-7200 MHz, DDR5-7200 MHz |
| Ilość banków pamięci: | 2 x DIMM |
| Chipset: | AMD B840 |
| Układ audio: | Realtek ALC897 |
| Łączność bezprzewodowa: | 10/100/1000/2500 |
| Architektura: | Zen 5 (6 generacja), Zen 4 (5 generacja) |
| Zewnętrzne złącza: | VGA (D-Sub) - 1 szt. HDMI - 1 szt. RJ45 (LAN) 2.5 Gbps - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. USB 2.0 - 2 szt. Audio jack - 3 szt. Przycisk Clear CMOS - 1 szt. Flash BIOS Button - 1 szt. |
| Wewnętrzne złącza: | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 - 2 szt. PCIe 4.0 x16 - 1 szt. PCIe 3.0 x1 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-C - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. Złącze ARGB 3 pin - 3 szt. Złącze RGB 4 pin - 1 szt. Złącze COM - 1 szt. Front Panel Audio Złącze wentylatora CPU 4 pin - 1 szt. Złącze wentylatora SYS/CHA - 2 szt. Złącze zasilania 8 pin - 1 szt. Złącze zasilania 24 pin - 1 szt. Złącze modułu TPM - 1 szt. |
| Obsługa RAID: |
RAID 10 RAID 1 RAID 0 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 128 GB |
| Szerokość: | 226 mm |
| Wysokość: | 244 mm |
| Dołączone akcesoria: | Kabel SATA - 1 szt. , Elementy montażowe M.2 - 2 szt. |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | MSI Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 19,01 zł
59,00 zł
39,99 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 90,00 zł
479,00 zł
389,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 80,00 zł
449,00 zł
369,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" IIYAMA XU2793QSU-B7 | IPS | 2560x1440 (WQHD) | 100Hz |...
718,00 zł
Promocja
Maska ochronna FFP3 MULTIUSE MASK MT2627L (2 filtry) rozm. L
Taniej o 8,00 zł
14,99 zł
6,99 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI PRO MP273U | 3840x2160 (4K UHD) | PIP PBP | IPS |...
Taniej o 160,00 zł
849,00 zł
689,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 100,00 zł
399,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RTX5060 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
4599,00 zł
4499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RTX5060 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5299,00 zł
5099,00 zł
