infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Płyta Główna Biostar TB360 BTC Pro 2.0
Opis
Biostar Motherboard TB360 BTC Pro 2.0
Uwolnij potężną moc

Płyta przystosowana do kopania kryptowalut
Biostar Motherboard TB360 BTC Pro 2.0 to płyta główna stworzona z myślą o kopaniu kryptowalut. Płyta obsługuje do 12 kart graficznych z 12 gniazdami PCI-E 3.0. Urządzenie Biostar łamie wszystkie reguły, aby umożliwić ci zarobienie jak największej ilości pieniędzy.

Najszybszy transfer danych
Najnowszy standard łączności USB 3.1 pozwoli użytkownikowi doświadczyć najszybszego transferu danych 5 Gb/s. USB 3.1 Gen 1 zbudowany został z myślą o łatwym łączeniu z komponentami i urządzeniami peryferyjnymi, dzięki czemu jest niezwykle prosty do wkomponowania. Dodatkowo standard ten jest w stanie przesyłać dane nawet 10 razy szybciej i jest kompatybilny z poprzednimi komponentami USB 2.0.

Slot M.2
Wykorzystaj możliwości dysku SSD instalując go w gnieździe M.2. Interfejs SATA III umożliwia transfery danych z prędkością do 6 Gb/s. Używając dysku SSD M.2 oszczędzasz przestrzeń dzięki fizycznie mniejszym rozmiarom w porównaniu do nośników HDD, nie musisz również używać dodatkowych kabli.

Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora: | Intel Socket 1151 |
| Rodzaj obsługiwanej pamięci: | DDR4 |
| Obsługa wielu kart graficznych: | tak |
| Chipset: | Intel B360 |
| Układ audio: | Realtek ALC 887 |
| Zewnętrzne złącza: |
HDMI x1 PS/2 (klawiatura) x1 RJ-45 x1 USB 3.2 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1) x4 PS/2 (mysz) x1 Złącze audio x3 USB 2.0 x2 D-Sub (VGA) x1 |
| Wewnętrzne złącza: |
Złącze ATX 8-pin 12V x1 M.2 slot x1 USB 2.0 x2 Złącze ATX 24-pin 12V x2 Złącze audio panelu przedniego (AAFP) x1 Złącze CPU FAN 4-pin x1 Złącze szeregowe (COM) x1 Złącze ATX 6-pin PCIe x2 PCI Express x1 (11 szt.) SATA 3 x4 PCI Express x16 (1 szt.) Złącze przedniego panelu x1 Złącze Clear CMOS x1 Złącze SYS FAN 4-pin x2 USB 3.2 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1) x1 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 32GB |
| Szerokość: | 210 mm |
| Wysokość: | 244 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
