infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Piekarnik Bosch HBG635BB1
Opis
Piekarnik Bosch HBG635BB1
Gwarancja satysfakcji

Intuicyjny wyświetlacz graficzny
Kolorowy wyświetlacz graficzny przyciskami sensorowymi pozwala na łatwe zarządzanie piekarnikiem. Dzięki niemu szybko wybierzemy potrzebną funkcję. Dodatkowo wyświetlacz idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę produktu.

Program AutoPilot
Dzięki automatycznym programom AutoPilot uzyskasz najlepsze rezultaty bez wysiłku. Wystarczy włożyć danie do piekarnika, wprowadzić jego wagę i wybrać odpowiedni tryb działania. Prosto do perfekcyjnych rezultatów.

Doskonałe rozprowadzenie ciepła na nawet 4 poziomach
4D Hotair Plus gwarantuje równomierną dystrybucję ciepła za pomocą zoptymalizowanego systemu dystrybucji powietrza. Możesz swobodnie korzystać z spośród czterech poziomów, a wynik pieczenia będzie niezmiennie dokonały.

Termoobieg 4D
Termoobieg to gorące powietrze wprawione w ruch. Dzięki niemu w każdym miejscu urządzenia temperatura jest taka sama i potrawy można przyrządzać na kilku poziomach równocześnie. Użycie termoobiegu sprawia, że potrawy można piec krócej oraz w niższych temperaturach, co obniża koszty eksploatacji o około 10%.

EcoClean Direct
Piekarnik niemal bez potrzeby czyszczenia! To dzięki specjalnej powłoce na tylnej ściance, która automatycznie absorbuje tłuszcz.

Specyfikacja techniczna
| Rodzaj urządzenia: | Piekarnik do zabudowy |
| Pojemność: | 71 l |
| Moc przyłączeniowa: | 3 600 W |
| Natężenie: | 16 A |
| Rodzaje programów: |
Termoobieg 3D Plus Eco Podgrzewanie Ruszt o dużej powierzchni Ruszt o małej powierzchni Funkcja pizza Rozmrażanie Ogrzewanie górne/dolne Ogrzewanie dolne Ruszt z obiegiem powietrza Podtrzymywanie ciepła Low temperature cooking |
| Wyświetlacz: | Tak, TFT 2,5" |
| System samoczyszczący: | EcoClean Direct |
| Oświetlenie: | halogenowe |
| Klasa energetyczna: | A+ |
| Zakres temperatur: |
Grzanie góra / dół maks. 300 °C Gorące powietrze maks. 275 °C |
| Długość kabla: | 120 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary: |
Wnęki: 590 x 560 x 550 cm 595 x 594 x 567 mm |
| Wyposażenie: |
1 x Emaliowana blacha do pieczenia 1 x Brytfanka (blacha) uniwersalna 1 x Ruszt kombinowany |
| Dodatkowe informacje: |
>ColorGlass Termoobieg 4D AutoPilot 10 4D Hotair Plus |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
