infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Mysz gamingowa Motospeed V60 5000DPI Biała
Kod produktu: V60
Typ
Dla Graczy, Multimedialna
Sensor
optyczny
DPI
8 poziomów
Czułość
5000 DPI
Łączność
Przewodowa
Interfejs
USB
Opis
Mysz gamingowa Motospeed V60 5000DPI Biała
Zaprojektowana dla graczy

Stworzona dla graczy
Jeśli szukasz myszki gamingowej, która zapewni Ci przewagę nad przeciwnikami już na samym starcie, to Motospeed V60 jest pozycją idealną dla Ciebie. Mysz oferuje 8 poziomów DPI (maksymalnie 5000), a taże bardzo niskie opóźnienie. Ponadto została wyposażona w aż 7 przycisków, natomiast dynamiczne podświetlenie RGB nadaje jej nowoczesny, gamingowy charakter.

Doskonała konstrukcja
Mysz posiada ergonomiczny design, który zagwarantuje CI pewny chwyt w każdej sytuacji. Dzięki niemu zyskasz większą kontrolę nad tym, co dzieje się na ekranie. Ponadto mysz pokryto specjalną, teflonową powłoką, która jest odporna na ścieranie. Taka konstrukcja zapobiega wyślizgiwaniu się sprzętu w kluczowych momentach, aby zoptymalizować Twój czas reakcji. Do tego możesz dostosować poziom DPI myszy poprzez wybranie jednego z 8 poziomów (500 / 800 / 1000 / 1500 / 2000 / 3000 / 4000 / 5000).

Cztery tryby podświetlenia
Mysz Motospeed V60 jest połączeniem nowoczesnego stylu oraz wysokiej funkcjonalności. Dzięki dynamicznemu podświetleniu RGB posiada nowoczesny, gamingowy charakter. Praktyczna mysz, która przyciąga wzrok idealnie uzupełni Twoje stanowisko pracy. Możesz wybrać któryś z 4 trybów podświetlenia i cieszyć się kombinacją wydajności i walorów wizualnych.

Specyfikacja techniczna
| Typ: |
Dla Graczy Multimedialna |
| Sensor: | optyczny |
| DPI: | 8 poziomów |
| Czułość: | 5000 DPI |
| Łączność: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Przyspieszenie: | 20 G |
| Liczba przycisków: | 7 szt. |
| Rolka przewijania: | 1 szt. |
| Częstotliwość: | Odświeżanie pozycji: 500 Hz |
| Długość kabla: | 1,8 m |
| Podświetlenie: | RGB |
| Profil: | Praworęczny |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary: | 122 x 70 x 42 mm |
| Waga: | 145 g |
| Dodatkowe informacje: |
4 tryby podświetlenia Skokowa regulacja czułości Teflonowa powłoka Prędkość: 100 IPS Podświetlana rolka Podświetlane logo |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł