infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Mysz gamingowa Mionix CASTOR PRO
Opis
Mysz gamingowa Mionix CASTOR PRO
Dla profesjonalistów

Przewaga, której potrzebujesz
CASTOR PRO to lekka, precyzyjna i szybka mysz gamingowa. Przenieś swoje wyczyny gamingowe na nowy poziom dzięki przełącznikom o żywotności 80 milionów kliknięć, sensorowi 19 000 DPI, który wyróżnia się wyjątkowo niskim stopniem błędów.

Przystępna dla każdego
Kształt CASTOR PRO to idealny balas dla potrzeb każdego gracza. Bez względu na to, czy myszkę chwytasz częściowo, samymi palcami, lub pełną dłonią, ta świetnie dopasuje się zapewniając komfort i wysoką precyzję. Teflonowe ślizgacze zapewniają wyjątkowo niski opór ruchu.

Precyzyjny sensor
Pixart PMW-3370 to sensor odznaczający się wspaniałymi parametrami śledzenia. Przechwytuje do 400 obrazów na sekundę i działa z najniższym stopniem błędów - tylko 0.5%. Czułość sięga nawet 19 000 DPI. Połączenie tak zaawansowanego sensora z komfortową konstrukcją to przepis ocierający się o perfekcję.

Specyfikacja techniczna
| Szybkość raportowania: | 1000 Hz |
| Czułość: | 19 000 DPI |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Liczba przycisków: | 6 |
| Podświetlenie: | RGB - 16,8 mln kolorów |
| Profil: | Praworęczny |
| Rolka przewijania: | tak |
| Sensor: | PixArt PMW 3370 |
| Żywotność: | 80 mln kliknięć |
| Długość kabla: | 1,8m |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 138 g |
| Wymiary: | 68,9 x 40 x 121,8 mm |
| Dodatkowe informacje: |
Maks. szybkość śledzenia 400 IPS Teflonowe ślizgacze |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
