infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMyszkiMYSZ Esperanza Saturn EM120W MAC-STYLE BEZPRZEWODOWA 2,4GHZ
MYSZ Esperanza Saturn EM120W MAC-STYLE BEZPRZEWODOWA 2,4GHZ
Kod produktu: EM120W
Esperanza
Sensor
optyczny
Czułość
1000/1600 dpi
Łączność
Bezprzewodowa 2.4GHz
Interfejs
USB
Liczba przycisków
4
Rolka przewijania
tak
Opis
Mysz bezprzewodowa Esperanza Saturn
Bez kabli, bez problemów

Niewielka i łatwa w przenoszeniu
Bezprzewodowa myszka optyczna przeznaczona do komputerów stacjonarnych i notebooków. Zmienna rozdzielczość pracy umożliwia dostosowanie czułości myszki do obsługiwanych aplikacji czy gier. Posiada funkcjonalny, łatwy w transporcie z laptopem, oszczędzający miejsce, trudny do przypadkowego uszkodzenia odbiornik Nano.

Wygodne sterowanie
Pracuje w technologii 2.4GHz , która umożliwia zasięg aż do 10m. Cicha rolka przewijania oraz specjalna powłoka gumowa na elementach stykających się z dłonią zapewniają niezwykle wysoki komfort pracy i sprawiają, że myszka jest miła w dotyku. Dzięki ergonomicznemu kształtowi myszka idealnie leży w dłoni, nie powoduje zmęczenia w czasie pracy.
Pracuje w technologii 2.4GHz , która umożliwia zasięg aż do 10m. Cicha rolka przewijania oraz specjalna powłoka gumowa na elementach stykających się z dłonią zapewniają niezwykle wysoki komfort pracy i sprawiają, że myszka jest miła w dotyku. Dzięki ergonomicznemu kształtowi myszka idealnie leży w dłoni, nie powoduje zmęczenia w czasie pracy.

Specyfikacja techniczna
| Sensor: | optyczny |
| Czułość: | 1000/1600 dpi |
| Łączność: | Bezprzewodowa 2.4GHz |
| Interfejs: | USB |
| Liczba przycisków: |
4 |
| Rolka przewijania: | tak |
| Zasilanie: | 1x bateria AA (niezałączona) |
| Zasięg: | do 10m |
| Profil: | Uniwersalny |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary: | 100 x 58 x 22 mm |
| Waga: | 65 g |
| Dołączone akcesoria: | Odbiornik nano |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Liczba rolek: |
1 |
| Pozostałe parametry: |
- Wysokiej jakości sensor optyczny 1000/1600DPI |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł