infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Mysz bezprzewodowa MODECOM MC-WRM113
Kod produktu: M-MC-WRM113-150
Sensor
optyczny
Czułość
1600 DPI
Łączność
Bezprzewodowa
Interfejs
USB
Liczba przycisków
3
Rolka przewijania
Tak, pełni rolę środkowego przycisku myszy
Opis
Mysz MODECOM MC-WRM113
Stylowa mysz z możliwością doładowania baterii

MODECOM MC-WRM113
MODECOM MC-WRM113 to propozycja wyjątkowej bezprzewodowej myszy komputerowej adresowanej do osób, które prowadzą mobilny tryb życia i ze swoim laptopem często przemieszczają się od spotkania do spotkania. Myszka MODECOM MC-WRM113, dzięki kompaktowej budowie, sprawdzi się idealnie w charakterze kompana Twoich codziennych podróży. Wyposażona w odbiornik radiowy typu Nano, gwarantuje Ci stabilne bezprzewodowe połączenie z Twoim laptopem. Zasięg takiego połączenie sięga nawet 15 metrów, co docenisz zwłaszcza w trakcie prowadzenia prezentacji w dużych salach konferencyjnych.

Dopasowana do Ciebie
Stylistyka myszy MC-WRM113 wyróżnia się wymodelowanym, pasującym do każdego typu dłoni szkieletem o charakterystycznym obniżonym profilu i opływowym kształcie. Jej obudowę w kolorze czarno-czerwonym zdobi podświetlone w kolorze czerwonym logo producenta. Górną część pokrywa zaś przyjemnym w dotyku materiał, który sprawi, że każda spędzona z MC-WRM113 chwila kojarzyć Ci się będzie z przyjemnym doświadczeniem.

Nowoczesny design
Cechą wyróżniającą myszkę MODECOM MC-WRM113 jest nowoczesna, minimalistyczna konstrukcja z podświetlonym logo producenta.

Specyfikacja techniczna
| Sensor: | optyczny |
| Czułość: | 1600 DPI |
| Łączność: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rolka przewijania: | Tak, pełni rolę środkowego przycisku myszy |
| Zasilanie: | Baterie/akumulatory AA |
| Zasięg: | 15 m |
| Profil: | Oburęczny |
| Kolor: | Czarny, Czerwony |
| Wymiary: | 113 x 64 x 32mm |
| Dołączone akcesoria: | Nanoodbiornik typu Nano 2402 ~ 2480 MHz - 1mW |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł