infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Mysz bezprzewodowa HP Z4000 - czarna H5N61AA
Kod produktu: H5N61AA
Sensor
optyczny
DPI
800
Łączność
2,4 GHz
Liczba przycisków
3
Rolka przewijania
1
Zasilanie
Bateria AA x2
Opis
Mysz bezprzewodowa HP Z4000
Nowoczesna i funkcjonalna

Budowa i łatwość użytkowania
Starannie zaprojektowana mysz HP sprawi, że twoja praca stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Funkcjonalność i design urządzenia pozwoli zabrać je w dowolne miejsce. Kompaktowe rozmiary wraz ze smukłą konstrukcją umożliwiają dopasowanie się do każdej przestrzeni. Zapomnij o plączących się kablach i poczuj całkowicie bezprzewodową wolność. Korzystaj z łączności 2,4 GHz i ciesz się swobodą i przyjemnością w trakcie szybkich ruchów. Twoje miejsce pracy pozostanie estetyczne i wolne od nieeleganckich przewodów.

Precyzyjne sterowanie
Wbudowany czujnik optyczny wykazuje się niezwykle precyzyjnym, dokładnym śledzeniem z czułością 800 DPI. Każdy, nawet najdrobniejszy ruch Twojej dłoni zostanie dokładnie odczytany i przeniesiony na ruch kursora. Zyskaj płynność działania, szybkość i wspaniałą czułość na każdy ruch.
Wbudowany czujnik optyczny wykazuje się niezwykle precyzyjnym, dokładnym śledzeniem z czułością 800 DPI. Każdy, nawet najdrobniejszy ruch Twojej dłoni zostanie dokładnie odczytany i przeniesiony na ruch kursora. Zyskaj płynność działania, szybkość i wspaniałą czułość na każdy ruch.

Specyfikacja techniczna
| Sensor: | optyczny |
| DPI: | 800 |
| Łączność: | 2,4 GHz |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rolka przewijania: | 1 |
| Zasilanie: | Bateria AA x2 |
| Zasięg: | 10 m |
| Profil: | Uniwersalny |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary: | 101 x 65 x 25 mm |
| Waga: | 92 g |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł