infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Mysz bezprzewodowa HP Z3700 - czarna V0L79AA
Kod produktu: V0L79AA
Typ
Mobilna
Sensor
Optyczny
Rozdzielczość
1200 dpi
Łączność
Bezprzewodowa
Interfejs
2,4 GHz
Liczba przycisków
2-rdzeniowy, Trzy
Opis
Mysz bezprzewodowa HP Z3700 - czarna V0L79AA
Funkcjonalność w nowej odsłonie

Wysokiej jakości wykonanie
Już pora, by Twoje akcesoria wyraziły Twoją osobowość. HP Z3700 to nowa, smukła i satannie zaprojektowana mysz bezprzewodowa, dzięki której Twoja praca nabierze zupełnie nowego stylu. Dzięki smukłej konstrukcji myszka będzie stanowić stylowe uzupełnienie Twoich urządzeń HP i bez problemu wkomponuje się w każdą przestrzeń.

Sprawdzone rozwiązania
Dzięki łączności bezprzewodowej o prędkości 2,4 GHz mysz HP Z3700 nigdy nie traci zasięgu, a Twoja praca może być płynna i bez przykrych niespodzianek. Dodatkowo pojendynczy akumulator AA o czasie pracy do 16 miesięcy gwarantuje najwyższą wydajność - już nie zaskoczy Cię nagła utrata zasilania w najmniej spodziewanym momencie.
Dzięki łączności bezprzewodowej o prędkości 2,4 GHz mysz HP Z3700 nigdy nie traci zasięgu, a Twoja praca może być płynna i bez przykrych niespodzianek. Dodatkowo pojendynczy akumulator AA o czasie pracy do 16 miesięcy gwarantuje najwyższą wydajność - już nie zaskoczy Cię nagła utrata zasilania w najmniej spodziewanym momencie.

Specyfikacja techniczna
| Typ: | Mobilna |
| Sensor: | Optyczny |
| Rozdzielczość: | 1200 dpi |
| Łączność: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2,4 GHz |
| Liczba przycisków: |
2-rdzeniowy Trzy |
| Rolka przewijania: | 1 |
| Czas pracy na baterii: | Do 16 miesięcy |
| Zasilanie: | Bateria AA x1 |
| Zasięg: | do 10 m |
| Profil: | Uniwersalny |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary: | 101 × 60 × 25,3 mm |
| Waga: | 50 g |
| Dołączone akcesoria: |
Nanoodbiornik Bateria AA - 1 szt. |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060 16GB RAM 1TB SSD Win11
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 360,00 zł
6159,00 zł
5799,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 150,00 zł
4999,00 zł
4849,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5699,00 zł
5399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 250,00 zł
4949,00 zł
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5799,00 zł
5499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Taniej o 154,00 zł
549,00 zł
395,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł