infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMyszkiMysz bezprzewodowa HP Z3700 Ceramic żywotność baterii 16 msc 171D8AA
Mysz bezprzewodowa HP Z3700 Ceramic żywotność baterii 16 msc 171D8AA
Kod produktu: 171D8AA
Sensor
Optyczny
Czułość
1200 dpi
Łączność
Bezprzewodowa
Interfejs
2,4 GHz
Liczba przycisków
3
Rolka przewijania
1
Opis
HP Mysz bezprzewodowa Z3700 Ceramic 171D8AA
Nowoczesna i funkcjonalna

Budowa i łatwość użytkowania
Najwyższa pora, by Twoje akcesoria spełniły Twoje potrzeby. Oto nowa, smukła, starannie zaprojektowana mysz bezprzewodowa, dzięki której Twoja praca nabierze stylu. Jest funkcjonalna. Jest przenośna. Jest modna. Jest Twoja. Dzięki smukłej konstrukcji myszka stanowi stylowe uzupełnienie Twoich ulubionych urządzeń HP i bez problemu wkomponuje się w każdą przestrzeń.

Precyzyjne działanie
Mysz HP Z3700 Ceramic prócz wyjątkowego wyglądu charakteryzuje się długim i niezawodnym działaniem. Dzięki łączności bezprzewodowej 2,4 Ghz nigdy nie stracisz połączenia. Dodatkowo pracuj bez opóźnień i zakłóceń. Akumulator AA o żywotności nawet 16 miesięcy sprawia, że ta mysz znosi dotychczasowe ograniczenia.
Mysz HP Z3700 Ceramic prócz wyjątkowego wyglądu charakteryzuje się długim i niezawodnym działaniem. Dzięki łączności bezprzewodowej 2,4 Ghz nigdy nie stracisz połączenia. Dodatkowo pracuj bez opóźnień i zakłóceń. Akumulator AA o żywotności nawet 16 miesięcy sprawia, że ta mysz znosi dotychczasowe ograniczenia.

Specyfikacja techniczna
| Sensor: | Optyczny |
| Czułość: | 1200 dpi |
| Łączność: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2,4 GHz |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rolka przewijania: | 1 |
| Czas pracy na baterii: | Do 16 miesięcy |
| Zasilanie: | Bateria AA x1 |
| Zasięg: | 10 m |
| Profil: | Uniwersalny |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 50 g |
| Dołączone akcesoria: |
Nanoodbiornik Bateria AA - 1 szt. |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060 16GB RAM 1TB SSD Win11
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 360,00 zł
6159,00 zł
5799,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 150,00 zł
4999,00 zł
4849,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5699,00 zł
5399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 250,00 zł
4949,00 zł
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5799,00 zł
5499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Taniej o 154,00 zł
549,00 zł
395,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł