infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMyszkiMysz bezprzewodowa HP 240 Bluetooth - czarno-srebrna Bluetooth 5.1 43N04AA
Mysz bezprzewodowa HP 240 Bluetooth - czarno-srebrna Bluetooth 5.1 43N04AA
Kod produktu: 43N04AA
Sensor
optyczny
DPI
1600
Łączność
Bluetooth 5.1
Liczba przycisków
3
Rolka przewijania
1
Czas pracy na baterii
do 15 miesięcy
Opis
Mysz bezprzewodowa HP 240
Nowoczesna i ergonomiczna

Łatwa kontrola dzięki Bluetooth 5.1
Nie musisz martwić się o odbiornik USB dzięki myszy zapewniającej łączność bezprzewodową przez Bluetooth 5.1. Popraw wydajność energetyczną, a także zapewnij sobie dłuższe i silniejsze połączenia. Zapomnij o plączących się kablach, które musisz podłączać w mało dogodnym miejscu za biurkiem. Poczuj bezprzewodową wolność.

Precyzyjne sterowanie
Wbudowany czujnik optyczny wykazuje się niezwykle precyzyjnym, dokładnym śledzeniem z czułością 1600 DPI. Każdy, nawet najdrobniejszy ruch Twojej dłoni zostanie dokładnie odczytany i przeniesiony na ruch kursora. Zyskaj płynność działania, szybkość i wspaniałą czułość na każdy ruch.
Wbudowany czujnik optyczny wykazuje się niezwykle precyzyjnym, dokładnym śledzeniem z czułością 1600 DPI. Każdy, nawet najdrobniejszy ruch Twojej dłoni zostanie dokładnie odczytany i przeniesiony na ruch kursora. Zyskaj płynność działania, szybkość i wspaniałą czułość na każdy ruch.

Wysoki komfort pracy
Wypróbuj tę nową, smukłą i elegancką mysz z matowym wykończeniem. Jest wyposażona w wygodne uchwyty po bokach i przystosowana do obsługi obiema dłońmi. Wykorzystaj dwa przyciski oraz kliknięcie rolki przewijania, aby sprawnie wykonywać wszystkie zadania.
Wypróbuj tę nową, smukłą i elegancką mysz z matowym wykończeniem. Jest wyposażona w wygodne uchwyty po bokach i przystosowana do obsługi obiema dłońmi. Wykorzystaj dwa przyciski oraz kliknięcie rolki przewijania, aby sprawnie wykonywać wszystkie zadania.

Specyfikacja techniczna
| Sensor: | optyczny |
| DPI: | 1600 |
| Łączność: | Bluetooth 5.1 |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rolka przewijania: | 1 |
| Czas pracy na baterii: | do 15 miesięcy |
| Zasilanie: | 1x AA |
| Zasięg: | do 10 m |
| Profil: | Uniwersalny |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Wymiary: | 107 x 60,5 x 29,31 mm |
| Waga: | 54,2 g |
| Dodatkowe informacje: | Śledzenie optyczne w podczerwieni |
| Dołączone akcesoria: |
Skrócona instrukcja obsługi 1x bateria AA |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 29" LG 29U511A-B | 2560x1080 (UWHD) | 100Hz | 1ms | IPS| 21:9
625,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
128,89 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
529,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł