infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Mysz bezprzewodowa HP 200 - czerwona 2HU82AA
Kod produktu: 2HU82AA
Sensor
optyczny
DPI
1000
Łączność
2.4 GHz
Liczba przycisków
2
Rolka przewijania
1
Zasilanie
Bateria AAA x2
Opis
Mysz bezprzewodowa HP 200
Nowoczesna i ergonomiczna

Przyjemna i łatwa praca
Zapomnij o plączących się kablach i poczuj całkowicie bezprzewodową wolność. Wykorzystaj łączność 2,4 GHz i ciesz się swobodą i przyjemnością w trakcie szybkich ruchów. Twoje miejsce pracy pozostanie estetyczne i wolne od nieeleganckich przewodów. Nowoczesna i smukła budowa, sprawia, że mysz doskonale dopasowuje się do Twojej dłoni. Za pomocą myszki HP, będziesz mógł wykorzystać pełen potencjał twojego komputera, ponieważ urządzenie jest w stanie pracować z wieloma systemami operacyjnymi. Połączenie ergonomicznej budowy wraz z funkcjonalnymi rozwiązaniami, czyni z urządzenia HP niezwykle sprawny i nowoczesny sprzęt.

Przyjemna i precyzyjna praca
HP 200 cechuje się uniwersalnym kształtem odpowiednim dla obsługi obiema dłońmi. Ergonomiczna konstrukcja zwiększa wydajność pracy oraz jej komfort. Dodatkowo mysz wyposażona została w optyczny sensor o rozdzielczości 1000 DPI, dzięki któremu ruch urządzenia jest tak samo płynny na różnego rodzaju powierzchniach.
HP 200 cechuje się uniwersalnym kształtem odpowiednim dla obsługi obiema dłońmi. Ergonomiczna konstrukcja zwiększa wydajność pracy oraz jej komfort. Dodatkowo mysz wyposażona została w optyczny sensor o rozdzielczości 1000 DPI, dzięki któremu ruch urządzenia jest tak samo płynny na różnego rodzaju powierzchniach.

Specyfikacja techniczna
| Sensor: | optyczny |
| DPI: | 1000 |
| Łączność: | 2.4 GHz |
| Liczba przycisków: | 2 |
| Rolka przewijania: | 1 |
| Zasilanie: | Bateria AAA x2 |
| Zasięg: | do 10 m |
| Kolor: | Czerwony |
| Wymiary: | 95 x 65 x 34 mm |
| Waga: | 78 g |
| Dodatkowe informacje: | Odbiornik nano |
| Dołączone akcesoria: | 2x Baterie AAA |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060 16GB RAM 1TB SSD Win11
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 360,00 zł
6159,00 zł
5799,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 150,00 zł
4999,00 zł
4849,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5699,00 zł
5399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 250,00 zł
4949,00 zł
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5799,00 zł
5499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Taniej o 154,00 zł
549,00 zł
395,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł