infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Kod produktu: 9H.N3JBB.A2E
Sensor
Pixart PMW 3360
Rozdzielczość
3200 dpi
Łączność
Przewodowa
Liczba przycisków
5 szt.
Długość kabla
2 metry
Podświetlenie
Nie
Opis
Mysz dla graczy BenQ ZOWIE S Series S1-C

Ruch pionowy
W przypadku ruchów pionowych konstrukcja serii S zapewnia podparcie dłoni bardziej z przodu, ponieważ garb znajduje się bliżej środka. Krótsza ogólna konstrukcja zapewnia więcej miejsca, co pozwala użytkownikom na swobodne wykonywanie ruchów w pionie

Dla różnych chwytów
Przednia część myszy jest poszerzona, aby zapewnić dodatkowe wsparcie przy podnoszeniu myszy i zapewnić pewny chwyt. Wklęsła, zakrzywiona konstrukcja zapewnia większe wsparcie dla palców, co pozwala użytkownikom chwytającym mysz pazurami na jej łatwe podnoszenie. Wklęsłe, zakrzywione boki ułatwiają podnoszenie myszy. Przednia część myszy jest podniesiona, aby zapewnić więcej miejsca na umieszczenie czwartego palca i małego palca, co ułatwia regulację i znalezienie odpowiedniej pozycji. Dzięki gładkiej i bezszwowej konstrukcji serii S nie doświadczysz żadnego dyskomfortu związanego z postrzępionymi krawędziami lub wypukłościami stworzonymi wyłącznie dla estetyki.
Specyfikacja techniczna
| Sensor: | Pixart PMW 3360 |
| Rozdzielczość: | 3200 dpi |
| Łączność: | Przewodowa |
| Liczba przycisków: | 5 szt. |
| Długość kabla: | 2 metry |
| Podświetlenie: | Nie |
| Profil: | Praworęczny |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 66 mm |
| Wysokość: | 40 mm |
| Głębokość: | 123 mm |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3649,00 zł
3549,00 zł
Promocja
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
