infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
MSI Obudowa MAG PANO 110R PZ
Opis
MSI Obudowa MAG PANO 110R PZ
Nowoczesny design



Optymalny sprzęt dla najwyższych osiągów
MSI MAG PANO 110R PZ to nowoczesna obudowa typu Mid-Tower, która łączy elegancki design z wysoką funkcjonalnością. Wyposażona w panoramiczny szklany panel na froncie i boku, pozwala na efektowną ekspozycję podzespołów oraz podświetlenia RGB. Dzięki przemyślanej konstrukcji oferuje optymalne chłodzenie, obsługując zarówno wentylatory ARGB, jak i chłodzenie wodne do 360 mm. Kompatybilność z płytami głównymi ATX, Micro-ATX i Mini-ITX sprawia, że jest wszechstronnym wyborem dla graczy i entuzjastów PC.


Doskonałe przystosowanie
Dodatkowo posiada wydzieloną przestrzeń na zasilacz, umożliwiając estetyczne prowadzenie kabli. Na panelu I/O znajdują się porty USB 3.2 Gen 1, USB Type-C, gniazda audio oraz przycisk do sterowania podświetleniem, co zapewnia wygodny dostęp do kluczowych funkcji. MSI MAG PANO 110R PZ to idealne rozwiązanie dla użytkowników poszukujących stylowej, dobrze wentylowanej i funkcjonalnej obudowy do nowoczesnych konfiguracji komputerowych.


Specyfikacja techniczna
| Standard płyty głównej: |
ATX Mini-ITX m-ATX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Miejsca na wewnętrzne dyski/napędy: |
2 x 2.5“ 2 x 2.5/3.5 combo 2 x 3.5“ |
| Miejsca na karty rozszerzeń: | 7 szt. |
| Maksymalna długość karty graficznej: | 400 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU: | 160 mm |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 10 |
| Zainstalowane wentylatory: |
1x 120 mm (tył) - podświetlenie ARGB 3x 120 mm (prawy bok) - podświetlenie ARGB |
| Opcjonalne wentylatory: |
3x 120 mm lub 2x 140 mm (prawy bok) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) 3x 120 mm (dół) 1x 120 mm (tył) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra), 1 x 120 mm (tył) |
| Przyciski i regulatory: |
Kontroler LED Power |
| Wyprowadzone złącza: |
USB 3.2 Gen. 2 Typu-C - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wejście mikrofonowe - 1 szt. |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 225 mm |
| Wysokość: | 485 mm |
| Głębokość: | 420 mm |
| Dodatkowe informacje: | Okno ze szkła hartowanego |
| Dołączone akcesoria: | Komplet śrubek i elementów montażowych |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | MSI Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI PRO MP273U | 3840x2160 (4K UHD) | PIP PBP | IPS |...
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RTX5060 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RTX5060 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Darmowa dostawa
