infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
MSI Karta graficzna GeForce GTX 1660 SUPER VENTUS XS OC 6GB GDDR6
Opis
Karta graficzna MSI GeForce GTX 1660 SUPER VENTUS XS OC
Doskonała wydajność

Konstrukcja klasy premium
Chłodnica z dwoma wentylatorami została wkomponowana w elegancką obudowę o neutralnej kolorystyce. Dzięki temu bez problemu wkomponujesz kartę MSI do swojej konfiguracji komputera o każdym stylu. Wentylatory Torx 2.0 zostały wyposażone w dwurzędowe łożyska kulkowe i zapewniają niezwykłą wydajność chłodzenia. Tradycyjne łopatki pracują w połączeniu z łopatkami dyspersyjnymi, oferując zarówno jednostajny przepływ powietrza do znajdującego się pod wentylatorem masywnego radiatora, jak i przyspieszenie przepływu tłoczonego przez wentylator powietrza poprawiając skuteczność działania.

Architektura Turing
GeForce GTX 1660 SUPER został zbudowany w oparciu o przełomową, wielokrotnie nagradzaną architekturę NVIDIA Turing, charakteryzującą się niezwykłą wydajnością graficzną, która może rywalizować z wydajnością układów GeForce GTX 1070. Jest to niesamowicie szybka karta graficzna, która oferuje „turbodoładowanie” do najpopularniejszych obecnie gier, i jest wyjątkowo wydajna w przypadku najnowszych tytułów. Ciesz się 1,4x większą sprawnością energetyczną w porównaniu z poprzednią generacją kart.

Solidna płyta nośna
Tył karty MSI GeForce GTX 1660 SUPER został wzmocniony przez wytrzymałą płytę nośną. Jej zadaniem jest usztywnianie i wzmocnienie konstrukcji mechanicznej, oraz dodanie walorów estetycznych. Twój komputer zasługuje na solidne i eleganckie komponenty.

MSI Afterburner
Aplikacja MSI Afterburner to najbardziej znane i powszechnie używane narzędzie do podkręcania kart graficznych. Z jego wykorzystaniem zapewnisz sobie całkowitą kontrolę nad wydajnością karty w czasie rzeczywistym. Najnowsza wersja oprogramowania zawiera funkcję OC Scanner, która automatycznie znajduje najwyższe, stabilne ustawienia overclockingu. Dzięki temu możesz cieszyć się lepszymi osiągami i stabilną kulturą pracy, bez konieczności poświęcania czasu na znalezienie optymalnych parametrów.

Specyfikacja techniczna
| Układ graficzny: | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Taktowanie pamięci: | 14000 MHz |
| Taktowanie rdzenia: | 1530 MHz (1815 MHz w trybie Boost) |
| Rozdzielczość wyjściowa: | Maks. 7680x4320 |
| Rodzaje wyjść: |
1 x HDMI 2.0b 3 x DisplayPort 1.4 |
| Pobór mocy: | 125 W |
| Typ chłodzenia: | 2x wentylator |
| Cuda Core: | 1408 |
| Obsługiwane biblioteki: |
DirectX 12 OpenGL 4.5 |
| Wymiary: | 204 x 128 x 42 mm |
| Waga: | 669 g / 1028 g |
| Dodatkowe informacje: |
VR Ready Zasilanie: 1 x 8-pin Zalecana moc zasilacza:450 W |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | MSI Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
