infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor zakrzywiony 40" LG 40WP95C-W | 5120x2160 | 72Hz | 20:9 | Nano IPS |
Monitor zakrzywiony 40" LG 40WP95C-W | 5120x2160 | 72Hz | 20:9 | Nano IPS |
Kod produktu: 40WP95C-W
Przekątna ekranu
39,7 cali
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
Nano IPS
Rozdzielczość ekranu
5120 x 2160
Format ekranu
20 : 09
Częstotliwość odświeżania
72Hz
Opis
Monitor LG 40" 40WP95C-W
Doskonała jakość obrazu

Wyrazistość, precyzja i ekspresja kolorów
Monitor LG 40WP95C z zakrzywionym ekranem UltraWide zapewni Ci wyjątkowo wyraźny i szczegółówy obraz, dzięki któremu będziesz mógł pogrążyć się w kreatywnej pracy lub oglądaniu treści w wymarzony sposób. Matryca Nano IPS o przekątnej 39,7 cali pozwoli Ci na wyświetlanie wielu programów, na przykład do edycji wideo, wirtualnych instrumentów i do tworzenia efektów. Ekran odwzorowuje także szeroką gamę kolorów, 98% palety DCI-P3, oraz zapewnia żywy obraz dzięki technologii HDR10.
Monitor LG 40WP95C z zakrzywionym ekranem UltraWide zapewni Ci wyjątkowo wyraźny i szczegółówy obraz, dzięki któremu będziesz mógł pogrążyć się w kreatywnej pracy lub oglądaniu treści w wymarzony sposób. Matryca Nano IPS o przekątnej 39,7 cali pozwoli Ci na wyświetlanie wielu programów, na przykład do edycji wideo, wirtualnych instrumentów i do tworzenia efektów. Ekran odwzorowuje także szeroką gamę kolorów, 98% palety DCI-P3, oraz zapewnia żywy obraz dzięki technologii HDR10.

Wciągający świat gier
Monitor 40WP95C z przytupem wszedł w nową erę konsol do gier. Zapewnia nie tylko wyjątkowe wrażenia wizualne i akustyczne, ale także pomaga w wygrywaniu bitew dzięki technologiom AMD FreeSyns, Dynamic Action Sync oraz Black Stabilizer. Ponadto dopełnienie stanowią głośniki stereo o mocy 10 W, które zapewnią Ci bogate brzmienie basu.
Monitor 40WP95C z przytupem wszedł w nową erę konsol do gier. Zapewnia nie tylko wyjątkowe wrażenia wizualne i akustyczne, ale także pomaga w wygrywaniu bitew dzięki technologiom AMD FreeSyns, Dynamic Action Sync oraz Black Stabilizer. Ponadto dopełnienie stanowią głośniki stereo o mocy 10 W, które zapewnią Ci bogate brzmienie basu.

Łatwa obsługa i ergonomia
Monitor posiada łatwą w montażu podstawkę One Click, która nie wymaga użycia żadnych narzędzi i elastycznie pozwala dostosować wysokość i nachylenie dużego ekranu do optymalnej pozycji dla użytkownika. Dzięki temu możesz ustawić ekran według własnego uznania.
Monitor posiada łatwą w montażu podstawkę One Click, która nie wymaga użycia żadnych narzędzi i elastycznie pozwala dostosować wysokość i nachylenie dużego ekranu do optymalnej pozycji dla użytkownika. Dzięki temu możesz ustawić ekran według własnego uznania.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 39,7 cali |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | Nano IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 5120 x 2160 |
| Format ekranu: | 20 : 09 |
| Częstotliwość odświeżania: | 72 Hz |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 5ms (GtG) |
| Liczba kolorów: | 1,07mld |
| Złącza: |
AD/IN - 1 szt. HDMI - 2 szt. Thunderbolt 4 - 1 szt. DP/IN - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. USB 3.0 - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. |
| Technologie: |
HW Calibration Nano IPS Technology Black Stabilizer Flicker Safe Super Resolution+ PBP Połączenie łańcuchowe HDR 10 True color Pro HDR Effect AMD FreeSync Auto Input Switch Reader Mode Color Calibrated Dual Controller Auto Brightness On Screen Control Wide Colour Gamut Smart Energy Saving Dynamic Action Sync |
| Pobór mocy podczas pracy: | 57 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | <0,3 W |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 947.2 Milimetr |
| Wysokość z podstawą: | 283 Milimetr |
| Głębokość z podstawą: | 614.7 Milimetr |
| Wysokość bez podstawy: | 283 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 419,2 mm |
| Waga z podstawą: | 12.3 kilogram |
| Waga bez podstawy: | 10,2 kg |
| Klasa energetyczna: | G |
| Dodatkowe informacje: | Zakrzywiony ekran UltraWide |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel USB-C Kabel zasilający Instrukcja obsługi Kabel HDMI Thunderbolt Kabel DP (1.40) |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Etykieta energetyczna: | |
| WiFi: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany tuner TV: | Nie |
| Kamera internetowa: | Brak |
| Pivot: | Nie |
| Certyfikaty: | TUV |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Pobór mocy: | 57 Wat |
| Akcesoria w zestawie: |
|
| Kolor (wyliczeniowy): | Srebrny |
| Wysokość: | 114.8 Milimetr |
| Głębokość: | 419.2 Milimetr |
| Waga: | 10.2 kilogram |
| Informacje o gwarancji: |
|
| Model: |
40WP95C-W |
| Proporcje obrazu: | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2: | 39.7'' |
| Typ matrycy: | nanoIPS |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Technologia podświetlania: | Diody LED |
| Rozdzielczość: | 5120 x 2160 |
| Czas reakcji new: | 5 Milisekunda |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 Stopnie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 Stopnie |
| Ilość kolorów: | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy: | 2 x USB 3.0 |
| Bluetooth: | Nie |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Europe GmbH |
| Adres: | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Niemc |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
