infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor zakrzywiony 34" LG 34WR50QK-B UltraWide QHD (3440x1440) | VA | 100Hz | 5ms
Monitor zakrzywiony 34" LG 34WR50QK-B UltraWide QHD (3440x1440) | VA | 100Hz | 5ms
Kod produktu: 34WR50QK-B
Przekątna ekranu
34''
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, VA
Rozdzielczość ekranu
3440 x 1440 (UWQHD)
Format ekranu
21:9
Częstotliwość odświeżania
100 Hz
Opis
Zakrzywiony monitor 34" LG 34WR50QK-B UltraWide QHD (3440x1440)
Nowa jakość rozrywki

Innowacyjne zakrzywienie obrazu
Poczuj, jak otacza Cię ożywiona sceneria. Wszechstronny wyświetlacz 1800R całkowicie wypełnia Twoje pole widzenia, sprawiając, że znajdujesz się w samym centrum akcji. Zakrzywione ekrany zmniejszają zmęczenie oczu, skuteczniej chroniąc Twój wzrok, co zostało potwierdzone badaniami. Krzywizna 1800R została dopasowana do ludzkiego pola widzenia. Pozwala to jeszcze łatwiej zobaczyć wszystkie treści na ekranie.

Rozdzielczość Ultra WQHD
Ultraszeroki, zakrzywiony wyświetlacz o przekątnej 34" oraz proporcjach 21:9, zapewnia niezwykłe doznania podczas pracy, oglądania filmów oraz w czasie grania. Rozdzielczość Ultra WQHD pozwala zmaksymalizować przestrzeń roboczą na ekranie oraz płynnego multitaskingu, bez konieczności łączenia ze sobą kilku monitorów.

Niezwykła głębia kolorów
Ogromna gama barw, a przy tym niemal nieograniczona liczba odcieni oraz HDR10 sprawiają, że ciemne tony stają się ciemniejsze, a te jasne - jeszcze jaśniejsze. Dzięki temu ekran zapewnia oszałamiającą wierność kolorów oraz detali. Każdy film, program czy praca nad projektem będzie niezwykłą ucztą dla Twoich oczu.

Komfort dla wzroku
Długie godziny pracy przy monitorze LG są bardziej komfortowe dzięki rozwiązaniom, które dbają o Twoje oczy. Funkcja Flicker Safe niweluje męczące migotanie ekranu. Filtr niebieskiego światła redukuje ilość emitowanego światła niebieskiego, które najbardziej szkodzi oczom. Natomiast, aby zapewnić jak najlepsze doznania, monitor posiada częstotliwość odświeżania wynoszącą 100 Hz. Zapewnia to płynniejszą czułość myszy, a tym samym większą produktywność. Ogranicza to również przeskakiwanie obrazu w dynamicznych scenach.

Dostosuj monitor do swoich potrzeb
Monitor LG oferuje komfortowe użytkowanie dzięki możliwości regulacji pochylenia ekranu. Możesz go dostosować do swoich indywidualnych potrzeb i zapewnić sobie ergonomiczną pozycję podczas pracy. Dodatkowym atutem jest standard VESA, który umożliwia montaż monitora na ścianie. Dzięki temu możesz zaoszczędzić miejsce na biurku i stworzyć bardziej uporządkowane środowisko pracy.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 34'' |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Format ekranu: | 21:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 5 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,231 mm |
| Złącza: |
HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Technologie: |
Filtr światła niebieskiego Automatyczny przełącznik wejścia Redukcja migotania (Flicker free) Picture-by-Picture HDR10 Inteligentne oszczędzanie energii Super Resolution+ Color Calibrated |
| Zakrzywiony ekran (Curved): | Tak |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 33 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 809 mm |
| Wysokość z podstawą: | 483 mm |
| Głębokość z podstawą: | 223 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 359 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 92 mm |
| Waga z podstawą: | 5,9 kg |
| Waga bez podstawy: | 4,9 kg |
| Klasa energetyczna: |
E G [HDR] |
| Dodatkowe informacje: |
sRGB: 99% Bezramkowa konstrukcja z 3 stron Regulacja pochylenia |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel zasilający Zasilacz Kabel HDMI Instrukcja bezpieczeństwa Kabel DisplayPort Skrócona instrukcja obsługi Raport kalibracji kolorów |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa |
| Email: | www.lg.com/pl/wsparcie/email |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Qoltec Ładowarka PD 120W Turbo | 5-28V | 3-4.5A | USB-C | Czarna
156,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 360,00 zł
6159,00 zł
5799,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 150,00 zł
4999,00 zł
4849,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 250,00 zł
4949,00 zł
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5799,00 zł
5499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Taniej o 154,00 zł
549,00 zł
395,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
128,89 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
529,00 zł
