infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor zakrzywiony 27" IIYAMA G2766HSU-B1 | VA | 1920x1080 (FHD) | HDR Ready | 165Hz | 1ms | FreeSync Premium
Monitor zakrzywiony 27" IIYAMA G2766HSU-B1 | VA | 1920x1080 (FHD) | HDR Ready | 165Hz | 1ms | FreeSync Premium
Kod produktu: G2766HSU-B1
Przekątna ekranu
27"
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, VA
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080 (FullHD)
Format ekranu
16:9
Częstotliwość odświeżania
165 Hz
Opis
Monitor iiyama G-Master G2766HSU-B1 27"
Dopracowany w każdym szczególe

Pokaż na co Cię stać
Zanurz się w grze dzięki G2766HSU-B1. Z zakrzywioną matrycą VA 1500R, częstotliwością odświeżania 165Hz, czasem reakcji 1 ms MPRT i rozdzielczością 1920 x 1080 masz pewność doskonałej jakości obrazu, komfortowego użytkowania i bardzo realistycznych wrażeń wizualnych. Dzięki możliwości dostosowania ustawień ekranu za pomocą predefiniowanych i niestandardowych trybów gry i funkcji Black Tuner dostrzeżesz najmniejsze szczegóły i przejmiesz kontrolę nawet w przypadku ciemnych scen. Wejścia sygnału (HDMI, DisplayPort), głośniki, wejście słuchawkowe i hub USB – to wszystko jest do Twojej dyspozycji. Niezależnie od tego, czy preferujesz gry RTS, FPS, MOBA czy MMO, wybierz monitor Red Eagle i zajmij miejsce w gronie zawodowców.

Zakrzywiony design
Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego oka zapewnia wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze. Krzywizna panelu oznacza, że monitor wygląda na większy, niż jego płaski odpowiednik, ponieważ zajmuje większą część pola widzenia użytkownika.
Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego oka zapewnia wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze. Krzywizna panelu oznacza, że monitor wygląda na większy, niż jego płaski odpowiednik, ponieważ zajmuje większą część pola widzenia użytkownika.

Czas reakcji 1ms
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Tak szybkie odświeżanie zapewnia redukcję rozmyć obrazu w ruchu, co jest niepożądanym efektem w grach z zaciętą akcją, kiedy każdy ułamek sekundy ma znaczenie.
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Tak szybkie odświeżanie zapewnia redukcję rozmyć obrazu w ruchu, co jest niepożądanym efektem w grach z zaciętą akcją, kiedy każdy ułamek sekundy ma znaczenie.

Technologia Freesync Premium
Ten monitor wyświetla treści HDR, gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę. Rozwiązanie to polega na komunikacji monitora z kartą graficzną, w celu wyświetlenia nowej klatki dokładnie wtedy, kiedy karta graficzna skończy ją renderować. Odświeżanie panelu jest dynamicznie dopasowywane do pracy Twoich podzespołów, zapewniając optymalne działanie i płynność obrazu.
Ten monitor wyświetla treści HDR, gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę. Rozwiązanie to polega na komunikacji monitora z kartą graficzną, w celu wyświetlenia nowej klatki dokładnie wtedy, kiedy karta graficzna skończy ją renderować. Odświeżanie panelu jest dynamicznie dopasowywane do pracy Twoich podzespołów, zapewniając optymalne działanie i płynność obrazu.

Technologia matrycy VA
Panel VA zapewnia doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. W porównaniu z innymi technologiami, VA cechuje się świetnymi, głębokimi czerniami, które mają kluczowe znaczenie w grach, gdzie występują ciemne scenerie.
Panel VA zapewnia doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. W porównaniu z innymi technologiami, VA cechuje się świetnymi, głębokimi czerniami, które mają kluczowe znaczenie w grach, gdzie występują ciemne scenerie.

Komfort użytkowania
Dopasuj pochylenie monitora do swoich potrzeb. Zakres regulacji to 22° w górę oraz 5° do dołu. Każdy używa monitora w innym środowisku, dzięki tej funkcji dopasujesz kąt tak, aby zwiększyć komfort pracy przy komputerze. Z tyłu podstawy znajduje się system organizaci kabli, więc Twoje stanowisko pracy będzie wyglądało jeszcze bardziej estetycznie.
Dopasuj pochylenie monitora do swoich potrzeb. Zakres regulacji to 22° w górę oraz 5° do dołu. Każdy używa monitora w innym środowisku, dzięki tej funkcji dopasujesz kąt tak, aby zwiększyć komfort pracy przy komputerze. Z tyłu podstawy znajduje się system organizaci kabli, więc Twoje stanowisko pracy będzie wyglądało jeszcze bardziej estetycznie.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 3000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,311 mm |
| Złącza: |
DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. HUB USB 2.0 - 2 szt. |
| Technologie: |
Flicker free (Redukcja migotania) HDR ready FreeSync Redukcja niebieskiego światła |
| Zakrzywiony ekran (Curved): | Tak, 1500R |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 28 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Głośniki: | 2x 2W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 610,5 mm |
| Wysokość z podstawą: | 438 mm |
| Głębokość z podstawą: | 240 mm |
| Waga: | 5 kg |
| Klasa energetyczna: | Klasa G |
| Dodatkowe informacje: |
System zarządzania kablami Regulacja pochylenia |
| Dołączone akcesoria: | Kabel DisplayPort |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | IIYAMA Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Nowohucka 1, 54-617 Wrocław, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
★★★★★
☆☆☆☆☆
★★★★★
0%
★★★★
0%
★★★
0%
★★
0%
★
100%
★★★★★
☆☆☆☆☆
Ostrzegam przed zakupem.Nierzelnosc,ignorancja klienta.Nie dotrzymano terminu wysyłki i nie poinformowano o zwłoce.Na infolinię także kontakt z długim oczekiwaniem.Ponieeaz towar miał być prezentem i zapewniano o wysyłce na dzień następny traktuje to jako poważane naruszenie praw klienta. . Całkowity brak profesjonalizmu.Powiadomoone zostanie UOKiK albowiem nie jest znana data doręczania zamówionego towaru i pieniądze bezpodstawnie pozostają do dyspozycji nierzetelnego oferenta.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Qoltec Ładowarka PD 120W Turbo | 5-28V | 3-4.5A | USB-C | Czarna
156,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 360,00 zł
6159,00 zł
5799,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 150,00 zł
4999,00 zł
4849,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 250,00 zł
4949,00 zł
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5799,00 zł
5499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Taniej o 154,00 zł
549,00 zł
395,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
128,89 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
529,00 zł
