infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor zakrzywiony 27" AOC C27G2Z3/BK | Fast VA | 280Hz | 0,5ms | HDMIx2 DP HAS | Regulacja wysokości
Monitor zakrzywiony 27" AOC C27G2Z3/BK | Fast VA | 280Hz | 0,5ms | HDMIx2 DP HAS | Regulacja wysokości
Kod produktu: C27G2Z3/BK
AOC
Przekątna ekranu
27"
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, VA
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080 (FullHD)
Format ekranu
16 : 9
Częstotliwość odświeżania
280 Hz
Opis
Monitor 27" AOC C27G2Z3/BK
Doskonała jakość obrazu

Uwolnij swój potencjał
Odkryj cały blask gier dzięki AOC C27G2Z3/BK. Z 27-calowym, zakrzywionym ekranem o niezwykłej częstotliwością odświeżania 280 Hz wejdziesz na wyższy poziom gamingu. Ultraszybki czas reakcji 1 ms GtG i 0,5 ms MPRT zapewnia płynną rozgrywkę i pozwoli Ci być zawsze o krok przed rywalami. Technologia AdaptiveSync zapewnia płynność ruchów, a HDR10 i niskie opóźnienie wejściowe zapewniają krystaliczną czystość grafiki i błyskawiczne reakcje. Możesz ustawić idealną pozycję do grania. Wyposaż się w potężne narzędzie i ruszaj po zwycięstwo!

Częstotliwość odświeżania 280 Hz i szybki czas reakcji matrycy
Monitor AGON firmy AOC z przełomową częstotliwością 280 Hz zmienia reguły gry dla rywalizujących graczy. Błyskawiczna szybkość i precyzyjna precyzja monitora AGON firmy AOC przekładają się na niezaprzeczalną przewagę w szybkich grach, umożliwiając szybszą reakcję i trafianie w cele z niezrównaną dokładnością. Dodatkowo czas reakcji matrycy na poziomie 0,5 ms (MPRT) sprawia, że gra jest jeszcze lepsza. W grach liczy się każda milisekunda, od której może zależeć, czy oddamy udany strzał, czy chybimy. Krótki czas reakcji eliminuje również efekt zjawy i rozmycia ruchu.

Technologia Adaptive-Sync
Technologia Adaptive Sync synchronizuje pionową częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę dostarczaną przez kartę graficzną, zapewniając jeszcze płynniejszą rozgrywkę dzięki eliminacji efektów rwania obrazu, gubienia klatek i utraty płynności. Ta funkcja jest także przydatna podczas oglądania filmów i innych ruchomych obrazów i zapewnia większą płynność wyświetlania.

Niskie opóźnienie sygnału wejściowego
Uwolnij swój refleks, przełączając się na Tryb niskiego opóźnienia AOC. Zapomnij o bajerach graficznych: ten tryb przełącza monitor na ustawienia stawiające czysty czas reakcji na pierwszym miejscu, zapewniając decydującą przewagę w wyrównanych starciach, gdy decydują ułamki sekund.

Funkcjonalne rozwiązania
HDR10 jest tutaj, aby dalej podnieść jakość obrazu, poprawiając synchronizację Twojej karty graficznej lub konsoli z monitorem. To tworzy bardziej realistyczne, wciągające i płynne doświadczenie z grą: Poczujesz się jak wchodząc do gry, klatka po klatce. Co więcej Menu G AOC to bezpłatne narzędzie, które można zainstalować na komputerze i cieszyć się pełną personalizacją w połączeniu z maksymalną wygodą.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Format ekranu: | 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 280 Hz |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 0,5 ms (MPRT) |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Złącza: |
HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Technologie: |
Filtr światła niebieskiego Redukcja migotania (Flicker-free) Adaptive-Sync |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | Nie |
| Zakrzywiony ekran (Curved): | Tak, 1500R |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 32 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,3 W |
| Głośniki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 612 mm |
| Wysokość z podstawą: | 399 mm |
| Głębokość z podstawą: | 227 mm |
| Waga z podstawą: | 5,34 kg |
| Klasa energetyczna: | E |
| Dodatkowe informacje: |
HDR10 Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Regulacja kąta obrotu (Swivel) Regulacja wysokości (Height) |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel DisplayPort |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 150,00 zł
4999,00 zł
4849,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5699,00 zł
5399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 250,00 zł
4949,00 zł
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5799,00 zł
5499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Taniej o 154,00 zł
549,00 zł
395,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI PRO MP273U | 3840x2160 (4K UHD) | PIP PBP | IPS |...
Taniej o 160,00 zł
849,00 zł
689,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
128,89 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
529,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 90,00 zł
479,00 zł
389,00 zł
