infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor wielkoformatowy iiyama ProLite LH8642UHS-B1 85,6'' 4K Android
Opis
Monitor wielkoformatowy iiyama ProLite LH8642UHS-B1
Do profesjonalnych zastosowań

Idealny do zastosowań Digital Signage
Nowa seria monitorów iiyama o jasności 500cd/m², przeznaczona do pracy w trybie 18/7 zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej pozwala na użycie Smart Display Module (S/L). Dzięki systemowi Android 8.0 możesz łatwo spersonalizować wyświetlacz instalując aplikacje bezpośrednio na nim i czyniąc go w ten sposób idealnym narzędziem do Digital Signage i komunikacji wizualnej.

Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.

IPS
Technologia IPS gwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.

Sterowanie przez LAN
Sterowanie przez LAN oznacza, możliwość kontrolowania i zmiany ustawień w menu OSD przy pomocy interfejsu opartego o przeglądarkę WWW (tylko seria 64) lub wysyłając polecenia sterujące (serie 64 i 80).

Odtwarzaj swoją ulubioną muzykę i wyświetlaj najlepsze wideo oraz zdjęcia na ekranie bezpośrednio z wewnętrznej pamięci ekranu lub z nośnika USB dzięki zintegrowanemu odtwarzaczowi plików multimedialnych. Możesz bez problemu pokazać prezentację czy dokument w PDF, wideo w AVI, MP4, 3GPP, MKV, ASF, VRO VOB, PS, TS a także zdjęcia w formatach JPEG, BMP, PNG, GIF.

SDM (SMART DISPLAY MODULE)

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 85.6", 217cm |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (4K) |
| Odświeżanie: | 60Hz |
| Typ matrycy: | IPS |
| Plug&Play: | DDC2B |
| Średnie roczne zużycie prądu: | 648 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Pobór energii: | 444 W |
| Czas reakcji: | 8 ms |
| Waga: | 49.5 kg |
| Zasilanie: | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Jasność: | 500 cd/m² |
| Wielkość plamki: | 0.4935mm |
| Czas pracy: | 18/7 |
| Przyciski: | Power, wyciszenie, wejście, +, - , góra, dół, menu |
| Wymiary: | 1929 x 1100 x 95.3mm |
| Kąt promieniowania w poziomie: | 178 |
| Kontrast statyczny: | 1200:1 |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 |
| Interfejs sieciowy: | RJ45 (LAN) - 1 szt. |
| Liczba portów USB: | 2 |
| Liczba kolorów: | 1.07B 10bit |
| Rodzina procesora: | HiSillicon V811 |
| Porty wideo: |
DVI - 1 szt. VGA - 1 szt. HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. |
| Certyfikaty: | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH |
| Pozostałe porty we/wy: |
IR - 1 szt. Mini jack - 1 szt. RS-232c - 1 szt. S/PDIF (Optical) - 1 szt. |
| W tym USB 3.0: | 1 |
| Standard VESA: | 600 x 400mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android OS 8.0 |
| Dołączone akcesoria: |
Pilot Kable zasilający, HDMI, RS-232c Skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | IIYAMA Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Nowohucka 1, 54-617 Wrocław, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
Mata na biurko 120 LEVANO SYSTEM Control Pad 120x40 cm, chroni blat...
Darmowa dostawa
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe kolorowe Canon Maxify GX3040...
Darmowa dostawa
Dysk SSD NM790 1TB 2280 PCIeGen4x4 7200/6500MB/s
Darmowa dostawa
