infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Monitor Samsung S32F351FUUX biały
Kod produktu: LS32F351FUUXEN
Przekątna ekranu
31,5"
Rodzaj matrycy
VA LED
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080
Format ekranu
16:9
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
Jasność
250 cd/m²
Opis
Monitor Samsung LS32F351FUUXEN
Emocjonujący pod każdym kątem

Emocjonujący pod każdym kątem
Niezwykle smukły monitor jest dwukrotnie cieńszy niż standardowe modele Samsung - ma tylko 10 mm, czyli tyle co długopis. Minimalistyczna, okrągła podstawa eksponuje eleganckie wzornictwo wyświetlacza, a całość podkreślona jest przez stylizowany, tylny panel w kolorze bieli.

Jeszcze lepsza rozgrywka z Trybem Gry
Tryb Gry błyskawicznie optymalizuje kolory i kontrast, abyś mógł zyskać jeszcze więcej radości z grania i zyskał przewagę nad rywalami.

Pozwól odpocząć oczom
Od teraz praca i rozrywka staną się znacznie przyjemniejsze - nawet po wielu godzinach. Tryb Eye Saver redukuje emisję męczącego wzrok światła niebieskiego. Z kolei technologia Flicker Free chroni Twoje oczy eliminując migotanie ekranu występujące w tradycyjnych monitorach. Zadbaj o swój komfort i zdrowy wzrok.

Szerokie kąty widzenia
Kąty widzenia w monitorze wynoszą aż 178° - zarówno w pionie jak i poziomie. Możesz usiąść przed nim tak jak Ci wygodniej, bez obaw o pogorszenie jakości. Zaproś też gości - wszyscy dookoła będą widzieć obraz dokładnie tak, jak Ty.

Technologie pod znakiem Eco
Automatycznie ustawiana jasność ekranu oszczędza energię, dostosowując ją w oparciu o czarne obszary wyświetlane na ekranie. Pozwala to zmniejszyć zużycie prądu o nawet 10%*. Poziom jasności możesz ustawić też samodzielnie - na 25%, 50% maksymalnego.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 31,5" |
| Rodzaj matrycy: | VA LED |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 5 000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | Brak danych |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 5 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Złącza: | 2 x HDMI |
| Standard VESA: | 75 x 75 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 35W max. |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | Poniżej 0,3 W |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 731,6mm |
| Wysokość: |
Z podstawą: 522,2mm Bez podstawy: 427,6mm |
| Głębokość: |
Bez podstawy: 82,2mm Z podstawą: 247,7mm |
| Waga: |
Bez podstawy: 5,1kg Z podstawą: 6,2kg |
| Dodatkowe informacje: |
Samsung MagicUpscale Tryb gier Certyfikacja Windows 10 Samsung MagicBright Eco Saving Plus 99% pokrycie palety kolorów sRGB Tryb Eye Saver Flicker free |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
