infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor Samsung 23,8" LS24R350FZUX FullHD IPS 75Hz
Monitor Samsung 23,8" LS24R350FZUX FullHD IPS 75Hz
Kod produktu: LS24R350FZUX
Przekątna ekranu
23.8''
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, IPS
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080 (Full HD)
Format ekranu
16 : 9
Częstotliwość odświeżania
75 Hz
Opis
Monitor 24'' Samsung LS24R350FZUX FullHD IPS 75Hz
Pełny szczegółów

Wyrazistość kolorów
Monitor Samsung LS24R350FZUX o rozdzielczości ekranu Full HD 1920 x 1080, świetnie pasuje do stworzenia komfortowego miejsca pracy. Wysokiej klasy wyświetlacz IPS sprawia, że bez względu na kąt widzenia tekst jest wyraźny, a obrazy zachowują krystalicznie czyste barwy.

Płynna gra z AMD Radeon FreeSync
Dzięki nowoczesnej technologii AMD Radeon FreeSync masz możliwość superpłynnej gry bez zacinania. Technologia synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora i karty graficznej w celu zminimalizowania rwania i przeskakiwania obrazu. To sprawia, że możesz oglądać filmy i grać bez przerywników. Nawet pełne dynamizmu sceny akcji będą wyświetlane w wyraźny i płynn sposób.
Dzięki nowoczesnej technologii AMD Radeon FreeSync masz możliwość superpłynnej gry bez zacinania. Technologia synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora i karty graficznej w celu zminimalizowania rwania i przeskakiwania obrazu. To sprawia, że możesz oglądać filmy i grać bez przerywników. Nawet pełne dynamizmu sceny akcji będą wyświetlane w wyraźny i płynn sposób.

Optymalizacja każdej sceny
Monitor automatycznie dostosowuje ustawienia kolorów i kontrastu. Szczegóły w ciemniejszych obszarach ekranu stają się lepiej widoczne. Dzięki temu zyskasz przewagę w grze lub wyraźny obraz przy pracach projektowych. Częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 75 Hz zapewnic Ci sceny akcji wolne od zakłóceń. Dzięki synchronizacji odświeżania monitora i karty graficznej wideo nie rwie się i nie zacina, nawet poczas dynamicznej gry.
Monitor automatycznie dostosowuje ustawienia kolorów i kontrastu. Szczegóły w ciemniejszych obszarach ekranu stają się lepiej widoczne. Dzięki temu zyskasz przewagę w grze lub wyraźny obraz przy pracach projektowych. Częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 75 Hz zapewnic Ci sceny akcji wolne od zakłóceń. Dzięki synchronizacji odświeżania monitora i karty graficznej wideo nie rwie się i nie zacina, nawet poczas dynamicznej gry.

Pozwól odpocząć oczom
Tryb Eye Saver redukuje emisję męczącego wzrok światła niebieskiego, które może powodować uszkodzenia siatkówki oka. Z kolei technologia Flikcer Free chroni Twoje oczy przed nadmiernym wysiłkiem, eliminując migotanie ekranu. Zadbaj o swój komfort i zdrowy wzrok.
Tryb Eye Saver redukuje emisję męczącego wzrok światła niebieskiego, które może powodować uszkodzenia siatkówki oka. Z kolei technologia Flikcer Free chroni Twoje oczy przed nadmiernym wysiłkiem, eliminując migotanie ekranu. Zadbaj o swój komfort i zdrowy wzrok.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 23.8'' |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
LED IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Format ekranu: | 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1000 : 1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 5 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,275 x 0,275 mm |
| Złącza: |
HDMI - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Technologie: |
Redukcja migotania FreeSync Eco Saving Plus Filtr światła niebieskiego Game Mode |
| Standard VESA: | 75 x 75 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 25 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 539.7 mm |
| Wysokość: | 425.4 mm |
| Głębokość: | 236.4 mm |
| Waga: | 2,8 kg |
| Klasa energetyczna: | F |
| Dodatkowe informacje: | Możliwość zabezpieczenia linką (Keningston Lock) |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel HDMI Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
