infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Monitor LG 31,5'' 32GN500-P VA 16:9 HDMIx2/DP
Kod produktu: 32GN500
Przekątna ekranu
31,5
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
VA, LED
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080 (FullHD)
Format ekranu
16:9
Częstotliwość odświeżania
165 Hz
Opis
LG Monitor 32GN500
Doskonała jakość obrazu

Monitor LED z matrycą VA
Ekran 16:9 FHD (1920x1080) to przestrzeń, która zapewnia komfortowe warunki rozrywki i pracy. Monitory LG VA gwarantują niesamowitą jakość obrazu, czysty obraz i żywe, naturalne kolory, dzięki czemu obrazy wyświetlane na monitorze odpowiadają oryginalnym.

Płynny ruch w grach
Ultraszybka prędkość 165 Hz pozwala graczom szybko zobaczyć następną klatkę i sprawia, że obraz pojawia się płynnie. Gracze mogą szybko reagować na przeciwników i łatwo celować w cel.
Ultraszybka prędkość 165 Hz pozwala graczom szybko zobaczyć następną klatkę i sprawia, że obraz pojawia się płynnie. Gracze mogą szybko reagować na przeciwników i łatwo celować w cel.

Technologią AMDFreeSync
Ciesz się płynnością projekcji na szerokim ekranie monitora bez rozrywania i zacinania się obrazu.
Ciesz się płynnością projekcji na szerokim ekranie monitora bez rozrywania i zacinania się obrazu.

Kompletne, mistrzowskie wyposażenie
Black Stabilizer zapewnia pełną widoczność, nawet w najciemniejszych lokacjach. Ciemne obszary zostają rozjaśnione tak, że bez trudu odnajdziesz czyhających wrogów. Natomiast sceny zbyt jasne (np. granat błyskowy), monitor częściowo wygasi. Z kolei funkcja Dynamic Action Sync dzięki skróconemu czasowi opóźnienia umożliwia szybsze atakowanie wrogów.
Black Stabilizer zapewnia pełną widoczność, nawet w najciemniejszych lokacjach. Ciemne obszary zostają rozjaśnione tak, że bez trudu odnajdziesz czyhających wrogów. Natomiast sceny zbyt jasne (np. granat błyskowy), monitor częściowo wygasi. Z kolei funkcja Dynamic Action Sync dzięki skróconemu czasowi opóźnienia umożliwia szybsze atakowanie wrogów.

Bezbłędne odwzorowanie kolorów
Ten panel LG VA to ponad 95% pokrycie przestrzeni barwowej sRGB połączone z precyzją odwzorowania kolorów. Grafika wyświetlana na takim ekranie będzie wyglądać tak samo, jak oryginał. By każdy monitor LG 16:9 spełniał oczekiwania przyszłych użytkowników, jeszcze na linii produkcyjnej są one precyzyjnie kalibrowane.
Ten panel LG VA to ponad 95% pokrycie przestrzeni barwowej sRGB połączone z precyzją odwzorowania kolorów. Grafika wyświetlana na takim ekranie będzie wyglądać tak samo, jak oryginał. By każdy monitor LG 16:9 spełniał oczekiwania przyszłych użytkowników, jeszcze na linii produkcyjnej są one precyzyjnie kalibrowane.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 31,5 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
VA LED |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 3 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Kąt widzenia w pionie: | 178° |
| Czas reakcji: | 1 ms (MBR), 5 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 16,7 miliona |
| Złącza: |
1x DisplayPort 2x HDMI 1x DC-in (wejście zasilania) 1x Wyjście słuchawkowe |
| Technologie: |
G-Sync FreeSync |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 33W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5W |
| Głośniki: | nie |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość z podstawą: | 515 mm |
| Głębokość z podstawą: | 225 mm |
| Waga: | 5,9 kg |
| Waga z podstawą: | 5.9 kg |
| Waga bez podstawy: | 5.2 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Black Stabilizer DAS Mode |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel HDMI Kabel zasilający |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa |
| Email: | www.lg.com/pl/wsparcie/email |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3249,00 zł
3149,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3649,00 zł
3549,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
