infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Monitor LG 27" 27MD5KL-B
Kod produktu: 27MD5KL-B
Przekątna ekranu
27 cali
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
IPS
Rozdzielczość ekranu
5120 x 2880 5K
Format ekranu
16 : 9
Częstotliwość odświeżania
60Hz
Opis
Monitor LG 27" 27MD5KL-B
Doskonała jakość obrazu

Ekran Twoich marzeń
Monitor z ekranem LG UltraFine 5K przewyższa ekran 4K o ponad połowę pod względem liczby pikseli. Dzięki PPI 218 zapewni Ci wyjątkowo szczegółówy i ostry obraz. To sprawi, że na dużym ekranie 5K zobaczysz więcej i dokładniej. Ponadto monitor obsługuje model kolorystyczny P3 i cechuje się jasnością 500 nitów, co zapewnia niezwykle ostry tekst i żywe obrazy dzięki poszerzonej gamie kolorów.
Monitor z ekranem LG UltraFine 5K przewyższa ekran 4K o ponad połowę pod względem liczby pikseli. Dzięki PPI 218 zapewni Ci wyjątkowo szczegółówy i ostry obraz. To sprawi, że na dużym ekranie 5K zobaczysz więcej i dokładniej. Ponadto monitor obsługuje model kolorystyczny P3 i cechuje się jasnością 500 nitów, co zapewnia niezwykle ostry tekst i żywe obrazy dzięki poszerzonej gamie kolorów.

Uniwersalny port do połączenia z komputerami Mac
Monitor 27MD5KL posiada złącze Thunderbolt 3 i może przekazywać sygnał wideo 5K, audio i dane jednocześnie, a także ładować dodatkowe urządzenie z mocą do 94 W poprzez jeden kabel.. Ten zaawansowany port jest w pełni zgodny z komputerami Mac ze złączem Thunderbolt 3 oraz komputerami Mac i urządzeniami iPad Pro z USB typu C.
Monitor 27MD5KL posiada złącze Thunderbolt 3 i może przekazywać sygnał wideo 5K, audio i dane jednocześnie, a także ładować dodatkowe urządzenie z mocą do 94 W poprzez jeden kabel.. Ten zaawansowany port jest w pełni zgodny z komputerami Mac ze złączem Thunderbolt 3 oraz komputerami Mac i urządzeniami iPad Pro z USB typu C.

Bezproblemowa integracja z systemem macOS
Monitor pozwoli Ci na precyzyjne ustawienie parametrów, takich jak jasność i głośność za pośrednictwem systemu macOS bez użycia jakichkolwiek fizycznych przycisków na monitorze.
Monitor pozwoli Ci na precyzyjne ustawienie parametrów, takich jak jasność i głośność za pośrednictwem systemu macOS bez użycia jakichkolwiek fizycznych przycisków na monitorze.

Czysty obraz i żywy dźwięk
Urządzenie posiada wbudowane głośniki stereo, kamerę i mikrofon, które zapewnią Ci bogactwo wrażeń multimedialnych. To sprawia, że monitor jest najlepszym wyborem do rozrywki i komunikacji, na przykład podczas oglądania filmów, rozmów przez FaceTime i czatowania online.
Urządzenie posiada wbudowane głośniki stereo, kamerę i mikrofon, które zapewnią Ci bogactwo wrażeń multimedialnych. To sprawia, że monitor jest najlepszym wyborem do rozrywki i komunikacji, na przykład podczas oglądania filmów, rozmów przez FaceTime i czatowania online.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27 cali |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 5120 x 2880 5K |
| Format ekranu: | 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60Hz |
| Jasność: | 500nits cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1100 : 1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 14ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 1.07mld |
| Złącza: |
Thunderbolt 3 - 1 szt. USB-C - 3 szt. |
| Technologie: |
Kamera USB Koncentrator Mikrofon On Screen Control USB Up-stream |
| Pobór mocy podczas pracy: | 140 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | >0.3 W |
| Głośniki: |
5W x 2 Stereo |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 626 mm |
| Wysokość z podstawą: | 464 mm |
| Głębokość z podstawą: | 240 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 375 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 54 mm |
| Waga z podstawą: | 8,5 kg |
| Waga bez podstawy: | 6,4 kg |
| Klasa energetyczna: | G |
| Dodatkowe informacje: | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Dołączone akcesoria: |
Instrukcja bezpieczeństwa Instrukcja obsługi Kabel zasilający |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Europe GmbH |
| Adres: | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Niemc |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
