infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor iiyama ProLite LE5540UHS-B1
Opis
Monitor iiyama ProLite LE5540UHS-B1
Doskonała jakość obrazu

Profesjonalny ekran z rozdzielczością 4K
Zobacz różnicę dzięki iiyama LE5540UHS. Wyposażony w matrycę AMVA3 z natywną rozdzielczością 4K, ten profesjonalny ekran zapewnia fantastyczne kolory i doskonałą szczegółowość obrazu. Wbudowane, darmowe oprogramowanie iiSignage pozwala na tworzenie własnych treści i zarządzanie nimi, aby w atrakcyjny i prosty sposób zaprezentować swoją ofertę klientom.

Masz pełną kontrolę!
iiSignage to oprogramowanie iiyama do zarządzania treściami digital signage, które jest kompatybilne z profesjonalnymi ekranami wielkoformatowymi iiyama z serii 40 (LExx40UHS) i dołączane od nich bez dodatkowych kosztów. Dzięki iiSignage, możesz z łatwością tworzyć i publikować własne treści reklamowe oraz w prosty sposób nimi zarządzać. Wykorzystuj materiały wideo i widżety, aby tworzyć angażujące przekazy, które we właściwym czasie i miejscu zostaną wyświetlone Twoim klientom.

4K
Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.

AMVA3
Technologia AMVA3 gwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

Sterowanie przez LAN
Sterowanie przez LAN oznacza, możliwość kontrolowania i zmiany ustawień w menu OSD przez sieć.

Media Player LFD
Odtwarzaj swoją ulubioną muzykę i wyświetlaj najlepsze wideo oraz zdjęcia na ekranie bezpośrednio z wewnętrznej pamięci ekranu lub z nośnika USB dzięki zintegrowanemu odtwarzaczowi plików multimedialnych.

Gwarancja jakości iiyama
iiama jest pewna jakości swoich produktów do tego stopnia, że nie boi się przyznać extra gwarancji na swoje panele. Dzięki 30-dniowej gwarancji "zero martwych pixeli" natychmiastowo i bezpłatnie wymienisz swój sprzęt w systemie door-to-door. Celem iiyama jest zadowolenie każdego klienta, dlatego transakcja nie kończy isę na sprzedaży urządzenia. Serwis i wsparcie techniczne jest co najmniej równie wazne, dlatego producent na każdy monitor i panel LCD udziela 3 letniej gwarancji w systemie door-to-door.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 55" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, AMVA3 |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 4 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Liczba kolorów: | 16,7mln |
| Wielkość plamki: | 0,315 mm |
| Złącza: |
1 xAC-in (wejście zasilania) 1 x Wyjście audio (RCA) 1 x DVI 1 x USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) 1 x Czytnik kart pamięci 1 x RJ-45 (LAN) 1 x VGA (D-Sub) 1 x RS-232 2 x HDMI 1 x Wejście Mini jack 1 x USB 2.0 |
| Standard VESA: | 400 x 400 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 145 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Głośniki: | tak |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 1239.2 Milimetr |
| Wysokość: | 711.6 Milimetr |
| Głębokość: | 61.7 Milimetr |
| Waga: | 16 kilogram |
| Klasa energetyczna: | G |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel RS232 Kabel DVI Baterie Kabel HDMI Instrukcja bezpieczeństwa Kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi Pilot |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Etykieta energetyczna: | |
| Model: |
ProLite LE5540UHS-B1 |
| Proporcje obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2: | 55" |
| Typ matrycy: | AMVA3 |
| Powierzchnia matrycy: | Matowa |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Technologia podświetlania: | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie: | 680.4 Milimetr |
| Obszar widzialny w poziomie: | 1209.6 Milimetr |
| Plamka matrycy: | 0.315 Milimetr |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new: | 8 Milisekunda |
| Częstotliwość pozioma min.: | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max.: | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min.: | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max.: | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 Stopnie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 Stopnie |
| Ilość kolorów: | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy: | 1 x RCA out |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany tuner TV: | Nie |
| Kamera internetowa: | Brak |
| Pivot: | Nie |
| Certyfikaty: | CE |
| Pobór mocy: | 145 Wat |
| Akcesoria w zestawie: |
|
| Kolor (wyliczeniowy): | Czarny |
| Informacje o gwarancji: |
|
| Nazwa: | IIYAMA Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Nowohucka 1, 54-617 Wrocław, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
HP Inc. Elite x360 1040 14 cali G9 2-w-1 Wolf Pro SecurityEdition...
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
