infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Monitor iiyama G-Master GB2783QSU Silver Crow
Kod produktu: GB2783QSU-B1
Przekątna ekranu
27"
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
TN, LED
Rozdzielczość ekranu
2560 x 1440 (WQHD)
Format ekranu
16:9
Częstotliwość odświeżania
75 Hz
Opis
iiyama G-Master GB2783QSU Silver Crow
Spojrzenie pełne szczegółów

Nowy wymiar rozgrywki
27-calowy G-MASTER GB2783QSU z klanu Silver Crow zabierze Cię w podróż do zupełnie nowego wymiaru gier. Rozdzielczość 2560x1440 oznacza, że ekran oferuje przestrzeń o 77% większą niż standardowy wyświetlacz full HD. Z Silver Crow nic nie umknie więc Twojej uwadze. Wszystkie najdrobniejsze szczegóły będą zawsze doskonale widoczne.
Funkcja redukcji niebieskiego światła i technologia flicker free tworzą tarczę ochronną, dzięki której Twój wzrok zachowa ostrość, a czas reakcji wynoszący 1 milisekundę wraz z technologią FreeSync pozwolą Ci śmiało stawić czoła nawet najtrudniejszym przeciwnikom. Z Silver Crow nic nie jest dziełem przypadku. Losy rozgrywki są tylko w Twoich rękach.

Rozdzielczość QHD
Dzięki oferującej 77% więcej powierzchni roboczej rozdzielczośći QHD 2560x1440, nic nie umknie Twojej uwadze.
Dzięki oferującej 77% więcej powierzchni roboczej rozdzielczośći QHD 2560x1440, nic nie umknie Twojej uwadze.

Technologia Freesync
Technologia AMD FreeSync™ eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.
Technologia AMD FreeSync™ eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.

Szybki czas reakcji
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.

Predefiniowane i niestandardowe tryby gier
Wybierz jeden z predefiniowanych trybów gier (min. FPS i strategia) lub sam dobierz i zapamiętaj swoje ulubione ustawienia obrazu.
Wybierz jeden z predefiniowanych trybów gier (min. FPS i strategia) lub sam dobierz i zapamiętaj swoje ulubione ustawienia obrazu.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
TN LED |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 12 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 170 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 160 stopni |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,233 mm |
| Złącza: |
DisplayPort - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 3 szt. HDMI - 1 szt. DVI-D - 1 szt. |
| Technologie: |
Filtr światła niebieskiego Redukcja migotania (Flicker free) FreeSync |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | tak |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 44 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Głośniki: | tak |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 623 mm |
| Wysokość: | Z podstawą: 530 mm |
| Głębokość: | Z podstawą: 230 mm |
| Waga: | 6,1 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Regulacja wysokości (Height) Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Wbudowany HUB USB Regulacja kąta obrotu (Swivel) Możliwość montażu na ścianie - VESA 100 x 100 mm |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel USB 3.0 Kabel HDMI Instrukcja bezpieczeństwa Kabel DisplayPort Kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | IIYAMA Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Nowohucka 1, 54-617 Wrocław, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
