infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor Dotykowy do zabudowy 19" IIYAMA TF1934MC-B7X | IPS | 1280x1024 | 14ms | Openframe | IP65
Opis
Monitor IIYAMA ProLite 19" TF1934MC-B7X
Nic nie umknie Twojej uwadze

Wyrazistość kolorów
Monitor iiyama TF1934MC-B7X 19" świetnie pasuje do stworzenia komfortowego miejsca pracy. Dzięki rozdzielczości 1280 x 1024 zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Wysokiej klasy wyświetlacz IPS sprawia, że bez względu na kąt widzenia tekst jest wyraźny, a obrazy zachowują krystalicznie czyste barwy. Format obrazu 5:4 daje ekranowi bardziej ergonomiczny kształt i ułatwia równomierne rozmieszczenie treści na ekranie.

Matryca IPS
Niezależnie od tego, czy ogląda się zdjęcia, czy gra w ulubioną grę - pragniemy, aby obraz wyglądał doskonale z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten ekran jest wyposażony w zaawansowaną matrycę IPS, która zapewnia wyraźne barwy i szeroki kąt widzenia. Dzięki temu obraz zawsze jest doskonały i dokładny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący lub stojący obok - patrzy na ekran.

Technologia dotykowa
Technologia ta wykorzystuje przewodnictwo elektryczne. Dotyk jest rejestrowany ponieważ w miejscu dotknięcia palcem szklanej powłoki pokrywającej ekran zmienia się pojemność elektryczna. Powłoka to zapewnia nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Panel rozpoznaje dotyk wykonywany palcem (także w rękawiczce lateksowej) lub specjalnym rysikiem.

Pozwól odpocząć oczom
Monitor iiyama ProLite redukuje emisję męczącego wzrok światła niebieskiego, które może powodować uszkodzenia siatkówki oka. Z kolei technologia Flicker Free chroni Twoje oczy przed nadmiernym wysiłkiem, eliminując migotanie ekranu. Zadbaj o swój komfort i zdrowy wzrok.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 19 cali |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
Dotykowa LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Format ekranu: | 5:4 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 14 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,294 mm |
| Złącza: |
DisplayPort - 1 szt. HDMI - 1 szt. VGA - 1 szt. HDCP - 1 szt. |
| Technologie: |
Flicker-free Redukcja niebieskiego światła |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 21 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 1,5 W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 416 mm |
| Wysokość: | 344 mm |
| Głębokość: | 47 mm |
| Waga: | 4,4 kg |
| Klasa energetyczna: | F |
| Dodatkowe informacje: |
Powłoka zapobiegająca odciskom palców Funkcja \"palm rejection\" Interfejs dotykowy USB Kompatybilny z Kensington-lock Pojemnościowa technologia dotykowa Blokada przycisków OSD DDC2B Odporność na kurz i wodę IP65 |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel zasilania Kabel HDMI Osłona na kable Zasilacz Kabel USB Instrukcja bezpieczeństwa Kabel DisplayPort Touch Panel Driver Disk (CD-ROM) Skrócona instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | IIYAMA Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Nowohucka 1, 54-617 Wrocław, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
