infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Monitor ASUS VZ249HE czarny
Kod produktu: VZ249HE
Przekątna ekranu
23,8"
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
IPS, LED
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080 (FullHD)
Format ekranu
16:9
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
Opis
Asus Monitor VZ249HE
Doskonała jakość obrazu

Niezwykle smukła konstrukcja bez ramki
ASUS VZ249HE ma kompaktową konstrukcję i bardzo cienki profil, który w najcieńszym miejscu ma zaledwie 7 mm. Bezramowa konstrukcja czyni go idealnym wyborem do zastosowania w grupie wielu monitorów co sprawia, ze obraz jest jeszcze bardziej wciągający. Zaawansowany panel IPS posiada zadziwiający współczynnik kontrastu 80 mln:1 oraz szeroki kąt widzenia – 178°. Ponadto, technologia ASUS Eye Care zapewnia komfort oglądania.

Bardzo cienki profil 7 mm
VZ249HE zajmuje bardzo mało miejsca na biurku i dobrze się wkomponowuje praktycznie wszędzie. Jego bardzo cienki profil mierzy zaledwie 7 mm w najwęższym miejscu.
VZ249HE zajmuje bardzo mało miejsca na biurku i dobrze się wkomponowuje praktycznie wszędzie. Jego bardzo cienki profil mierzy zaledwie 7 mm w najwęższym miejscu.

Idealny do stosowania w grupie monitorów
Bez względu na to, czy grasz w gry, oglądasz film, czy pracujesz, bezramowa konstrukcja VZ249HE oznacza, że możesz zestawić dwa lub trzy monitory w praktycznie niewidzialny sposób, uzyskując panoramiczny ekran, który jeszcze bardziej wciągnie Cię w akcję.
Bez względu na to, czy grasz w gry, oglądasz film, czy pracujesz, bezramowa konstrukcja VZ249HE oznacza, że możesz zestawić dwa lub trzy monitory w praktycznie niewidzialny sposób, uzyskując panoramiczny ekran, który jeszcze bardziej wciągnie Cię w akcję.

Niskim poziomie promieniowania niebieskiego
Filtr niebieskiego światła ASUS Blue Light Filter z certyfikatem TÜV Rheinland, chroni użytkownika przed szkodliwym działaniem niebieskiego światła. Skrót klawiszowy umożliwia łatwy dostęp do czterech różnych ustawień filtra. Monitory VZ249HE przechodzą rygorystyczne testy wydajności i posiadają certyfikat laboratorium TÜV Rheinland, globalnego dostawcy usług technicznych, z zakresu bezpieczeństwa i certyfikacyjnych - nie migoczą i emitują niski poziom światła niebieskiego.
Filtr niebieskiego światła ASUS Blue Light Filter z certyfikatem TÜV Rheinland, chroni użytkownika przed szkodliwym działaniem niebieskiego światła. Skrót klawiszowy umożliwia łatwy dostęp do czterech różnych ustawień filtra. Monitory VZ249HE przechodzą rygorystyczne testy wydajności i posiadają certyfikat laboratorium TÜV Rheinland, globalnego dostawcy usług technicznych, z zakresu bezpieczeństwa i certyfikacyjnych - nie migoczą i emitują niski poziom światła niebieskiego.

Technologia Flicker-free
Nadszedł czas, aby pożegnać zmęczone, piekące oczy. Monitor VZ249HE z certyfikatem TÜV Rheinland, został wyposażony w technologię ASUS Flicker-Free, która redukuje migotanie, zapewniając komfort oglądania. Technologia ta pomaga zminimalizować przypadki zmęczenia oczu i innych dolegliwości, zwłaszcza gdy spędzasz przed monitorem niezliczone godziny oglądając ulubione filmy.
Nadszedł czas, aby pożegnać zmęczone, piekące oczy. Monitor VZ249HE z certyfikatem TÜV Rheinland, został wyposażony w technologię ASUS Flicker-Free, która redukuje migotanie, zapewniając komfort oglądania. Technologia ta pomaga zminimalizować przypadki zmęczenia oczu i innych dolegliwości, zwłaszcza gdy spędzasz przed monitorem niezliczone godziny oglądając ulubione filmy.

Szeroki kąt widzenia 178°
VZ249HE posiada zaawansowany panel IPS, który zapewnia zadziwiający współczynnik kontrastu 80,000,000:1 oraz szeroki kąt widzenia - 178 stopni. Matryca z podświetleniem ledowym obejmuje całą gamę sRGB - zapewniając wyjątkowo dokładne odwzorowanie kolorów, co umożliwią profesjonalną edycję zdjęć i plików wideo lub rozrywkę domową.
VZ249HE posiada zaawansowany panel IPS, który zapewnia zadziwiający współczynnik kontrastu 80,000,000:1 oraz szeroki kąt widzenia - 178 stopni. Matryca z podświetleniem ledowym obejmuje całą gamę sRGB - zapewniając wyjątkowo dokładne odwzorowanie kolorów, co umożliwią profesjonalną edycję zdjęć i plików wideo lub rozrywkę domową.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
IPS LED |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Kąt widzenia w pionie: | 178° |
| Czas reakcji: | 5 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,2745 mm |
| Złącza: |
1x HDMI 1x VGA (D-Sub) |
| Technologie: |
Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Pobór mocy podczas pracy: | 14,7 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | < 0,5 W |
| Szerokość: | 540 mm |
| Wysokość z podstawą: | 391 mm |
| Głębokość z podstawą: | 211 mm |
| Waga: | 4,4 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Regulacja kąta pochylenia (Tilt) |
| Dołączone akcesoria: |
Zasilacz Kabel VGA Kabel zasilający |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | ASUS COMPUTER GinbH |
| Adres: | GERMANY, RATINGEN 40880, HARKORT STR. 21-23 |
| Email: | https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
