infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor 34" HP X34 | 3440x1440 (UWQHD) |165Hz| 1ms |IPS LED |21:9 | regulacja wysokości |czarny
Polecane produkty
Opis
Monitor gamingowy 34" HP X34
Doskonała jakość

Triumf na każdej płaszczyźnie
Monitor gamingowy HP X34 to narzędzie zaspokajające codzienne potrzeby związane z gamingiem. Będziesz mógł poczuć moc wrażeń dzięki płynnej, wyrazistej grafice zapewnianej przez częstotliwość odświeżania 165 Hz oraz technologię AMD FreeSync. Rozdzielczość 1920 x 1080 px oraz panel z technologią IPS zapewniają niezapomniane wrażenia i doskonałą jakość.

Błyskawiczne odświeżanie
Płynna rozgrywka, ostrzejszy wygląd obiektów i wyraźniejsze szczegóły, korzystając z monitora do gier, który odświeża klatki 165 Hz razy na sekundę co stanowi wartość ponad dwukrotnie większą w stosunku do innych konkurencyjnych monitorów na rynku.

Płynność i przyjemność
Zauważ i poczuj różnicę, jaką daje płynny obraz i możliwość błyskawicznej reakcji podczas gry. Synchronizacja częstotliwości odświeżania z procesorem graficznym technologia AMD FreeSync sprawia, że opóźnienie wejściowe czy zacinanie lub przerywanie obrazu stają się tylko złymi wspomnieniami.

Jakość i komponenty z najwyższej półki
Bez względu na to jaką pozycję użytkownik przyjmie przed monitorem, matryca zapewnia wyraźny, żywy obraz. Technologia IPS zapewnia precyzyjne wyświetlanie obrazu o stałej jakości dzięki bardzo szerokim kątom wyświetlania. Jakość obrazu porównywalna jest nawet z najlepszymi tabletami i urządzeniami przenośnymi dostępnymi na rynku.

Specyfikacja techniczna
| Rozdzielczość ekranu: | 3440 x 1440 px |
| Format ekranu: | 21:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 ° |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 ° |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Złącza: |
1x DisplayPort 1x HDMI |
| Zakrzywiony ekran (Curved): | nie |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 45 W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 81,7 cm |
| Wysokość z podstawą: | 51,4 cm |
| Głębokość z podstawą: | 23,5 cm |
| Wysokość bez podstawy: | 36,8 cm |
| Głębokość bez podstawy: | 5,36 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące (producenta) |
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
