infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor 31,5" LG 32GN600-B.AEU | 2560x1440 (WQHD) | 165Hz | 1ms | VA LED | 16:9 | czarny
Monitor 31,5" LG 32GN600-B.AEU | 2560x1440 (WQHD) | 165Hz | 1ms | VA LED | 16:9 | czarny
Kod produktu: 32GN600-B.AEU
Przekątna ekranu
31,5"
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, VA
Rozdzielczość ekranu
2560 x 1440 (WQHD)
Format ekranu
16 : 9
Częstotliwość odświeżania
165 Hz
Opis
Monitor LG 31,5" 32GN600-B.AEU
Doskonała jakość obrazu

Stworzony dla graczy
Uzyskaj znaczną przewagę nad swoimi przecwinikami za sprawą monitora LG 32GN600-B. Oddaj się niezwykle oddanym barwom i dynamice. Monitor posiada wysoką rozdzielczość oraz błyskawiczny czas reakcji matrycy. Jej szybkość wyświetlania gwarantuje, że obraz jest znacznie płynniejszy, co daje Ci więcej czasu na reakcję i pozwala na dokładniejsze celowanie.

Częstotliwość odświeżania 165 Hz
Bardzo duża szybkość odświeżania 165 Hz pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele. Co więcej czas reakcji na poziomie 1 ms MBR pozwala na płynną grę oraz zwiększa ostrość i eliminuje poświatę. Dynamiczne i szybkie obiekty w środku akcji mogą dać graczowi przewagę nad innymi.

Płynniejszy i czystszy obraz
Technologia AMD FreeSync sprawia, że nie umknie Ci ani jedna klatka. Ta technologia eliminuje zacinanie i rozrywanie obrazu będące efektem różnic między szybkością generowania kolejnych klatek przez kartę graficzną a częstotliwością odświeżania monitora. FreeSync gwarantuje płynniejszy ruch postaci oraz innych elementów w grze.

Realistyczne wrażenia z technologią True Color
Ten monitor obsługuje technologię HDR10 z 95% pokryciem gamy sRGB (typ.), dzięki czemu zapewnia realistyczny i wciągający obraz z doskonałymi kolorami i kontrastem. Umożliwia podziwianie palety barw zaprojektowanej przez twórcę każdej gry.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 31,5" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Format ekranu: | 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 3 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: |
1 ms (MBR) 5 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,272 x 0,272 mm |
| Złącza: |
DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI - 2 szt. Wyjście audio - 1 szt. |
| Technologie: |
Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego FreeSync |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | Nie |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 63 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,3 W |
| Głośniki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 715 mm |
| Wysokość z podstawą: | 515 mm |
| Głębokość z podstawą: | 225 mm |
| Waga: | 5,9 kg |
| Klasa energetyczna: | F |
| Dodatkowe informacje: |
HDR 10 Regulacja kąta pochylenia (Tilt) |
| Dołączone akcesoria: |
Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Europe GmbH |
| Adres: | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Niemc |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
