infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Monitor 31,5" AOC Q32E2N QHD 2560 x 1440 IPS
Kod produktu: Q32E2N
AOC
Przekątna ekranu
31,5 cala
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
WLED, IPS
Rozdzielczość ekranu
2560 x 1440 (QHD)
Format ekranu
16 : 9
Częstotliwość odświeżania
75 Hz
Opis
Monitor 31,5" AOC Q32E2N QHD 2560 x 1440 IPS
Doskonała jakość obrazu

Wysoka rozdzielczość
Monitor AOC Q32E2N 32" świetnie pasuje do stworzenia komfortowego miejsca pracy. Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 QHD zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Wysokiej klasy wyświetlacz IPS sprawia, że bez względu na kąt widzenia tekst jest wyraźny, a obrazy zachowują krystalicznie czyste barwy. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów.

Matryca IPS
Niezależnie od tego, czy ogląda się zdjęcia, czy gra w ulubioną grę - pragniemy, aby obraz wyglądał doskonale z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten ekran jest wyposażony w zaawansowaną matrycę IPS, która zapewnia wyraźne barwy i szeroki kąt widzenia. Dzięki temu obraz zawsze jest doskonały i dokładny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący lub stojący obok - patrzy na ekran.

178-stopniowy kąt widzenia
Dzięki szerokim kątom widzenia, użytkownicy monitora AOC mają znacznie większą swobodę dotyczącą umieszczenia wyświetlacza na biurku, w taki sposób, jak im pasuje – i to bez konieczności zapewnienia optymalnego miejsca do patrzenia się na ekran. W porównaniu z innymi panelami o mniejszym kącie widzenia, widoczne na wyświetlaczu kolory i detale są zawsze ostre, niezależnie od kąta pod którym spoglądamy na monitor.

Technologia Adaptive Sync
Technologia Adaptive Sync synchronizuje pionową częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę dostarczaną przez kartę graficzną, co zapewni Ci jeszcze płynniejszą rozgrywkę dzięki eliminacji efektów rwania obrazu, gubienia klatek i utraty płynności. Funkcja ta jest także przydatna podczas oglądania filmów i innych ruchomych obrazów, zapewniając większą płynność działania.

W trosce o Twoje oczy
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być szkodliwe dla oczu. Technologia Low Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Natomiast funkcja Flicker Free wykorzystując matrycę z podświetleniem prądu stałego redukuje niewidoczne miganie ekranu, jeszcze bardziej pomagając zmniejszyć zmęczenie oczy. Z tymi funkcjami możesz komfortowo pracować przez długi czas.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 31,5 cala |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
WLED IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Format ekranu: | 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 : 1 |
| Kontrast dynamiczny: | 20 000 000 : 1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 4 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Złącza: |
HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. |
| Technologie: |
Adaptive Sync Low Blue Light Flicker-free |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 40 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,3 W |
| Głośniki: | 2x 3 W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 730 mm |
| Wysokość z podstawą: | 529 mm |
| Głębokość z podstawą: | 248 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 434 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 57 mm |
| Waga: | 7,42 kg |
| Klasa energetyczna: | F |
| Dodatkowe informacje: |
Blokada Kensington Odłączana podstawa |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel zasilający Kabel HDMI |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
