infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor 28" HP U28 | 3840x2160 (4K) |60Hz| 4ms | IPS LED |16:9 | regulacja wysokości |
Polecane produkty
Opis
Monitor HP U28
Bezprzewodowe wyświetlanie

Poznaj moc USB-C
Ciesz się elastycznymi możliwościami interfejsu USB-C i wznieś swoją produktywność na nowy poziom. Wykorzystaj funkcjonalność kilku przewodów, zajmując tylko jedno złącze w swoim komputerze. Za pomocą kabla USB-C w trybie DisplayPort 1.2 możesz wyświetlać obraz na monitorze i odtwarzać dźwięki w słuchawkach. Dzięki ładowaniu w standardzie USB Power Delivery naładujesz baterię notebooka z mocą do 65 W. Przesyłaj dane między podłączonymi urządzeniami z transferem do 5 Gbps.

Ciesz się wysoką jakością obrazu
Zanurz się w rozrywce z monitorem HP U28. Oglądaj filmy i seriale w rozdzielczości 4K UHD. Zachwyć się obrazem o wysokiej rozpiętości dynamicznej dzięki HDR 400. Matryca IPS zapewnia doskonałe kąty widzenia i wspaniałą reprodukcję kolorów. Przełączaj między przestrzenią sRGB dla świetnej reprodukcji barw w filmach oraz DCI-P3, aby cieszyć się bogatszą paletą kolorów o większej głębi. Trójstronnie bezramkowy ekran umożliwia łączenie wielu monitorów, tworząc spójną przestrzeń roboczą bez rozpraszających ramek.

Funkcje, które pokochasz
Wyświadcz przysługę swoim oczom korzystając z funkcji redukcji emisji niebieskiego światła oraz technologii eliminującej niekomfortowe migotanie podświetlenia matrycy. Teraz wielogodzinna praca przy komputerze nie oznacza zmęczonych oczu. Matowa powłoka ekranu poprawia czytelność wyświetlanych treści, kiedy zza okna padają na niego promienie słoneczne. Dzięki portowi HDMI oraz złączu DisplayPort możesz podłączyć wiele źródeł sygnału, takich jak komputer stacjonarny, laptop, czy konsola do gier. Hub oferujący trzy porty USB 3.2 Gen 1 zapewnia możliwość wygodnego podłączenia akcesoriów, takich jak mysz, klawiatura, czy pamięć flash.

Dostosuj monitor do swoich potrzeb
Pracuj komfortowo z monitorem HP U28 ustawionym w optymalnej pozycji. Dostosuj wysokość monitora tak, aby zawsze mieć go w komfortowej pozycji dla oczu. Zmień kąt pochylenia panelu oraz obrót podstawy i ekranu, aby jeszcze bardziej precyzyjne zaaranżować swoją przestrzeń roboczą. Jeśli to dla Ciebie zbyt mało, zrezygnuj z podstawy i wykorzystaj pełnię możliwości otworów montażowych VESA.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 28 cali |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 4 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,116 mm |
| Złącza: |
1x DisplayPort 1.2 1x USB Typu-C 3x USB typu A 3.2 Gen 1 1x Gniazdo słuchawkowe 3.5 mm 1x HDMI 2.0 |
| Technologie: |
Redukcja niebieskiego światła VESA HDR 400 Redukcja migotania (Flicker free) AMD FreeSync |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | tak |
| Pobór mocy podczas pracy: | 32 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| Szerokość: | 613,5 mm |
| Wysokość z podstawą: | 531,4 mm |
| Głębokość z podstawą: | 189,9 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 371 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 43,4 mm |
| Waga: | 6,35 kg |
| Klasa energetyczna: |
F (SDR) G (HDR) |
| Dodatkowe informacje: |
Ładowanie urządzeń przez USB-C (65 W Power Delivery) Regulacja wysokości (Height) Regulacja kąta obrotu (Swivel) Regulacja kąta pochylenia (Tilt) HUB USB |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel zasilania Kabel USB-C Kabel DisplayPort Zasilacz Kabel HDMI Dokumentacja |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
