infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor 27" Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor XMMNT27HQ
Opis
Xiaomi Mi Desktop Monitor 27"
Minimalistyczny monitor

Profesjonalna jakość obrazu
Wyświetlacz WQHD (2560 x 1440) daje o 77% więcej przestrzeni pulpitu niż ekran Full HD. Zaawansowana technologia sprawia, że gęstość pikseli jest dwukrotnie większa niż w monitorach Full HD, co zapewnia niezrównaną jakość i dokładność szczegółów. Pozwoli Ci to również na zmieszczenie większej liczby otwartych okien na ekranie i znacznie poprawi szczegółowość obrazu.

Obrotowy ekran
Zmiana orientacji ekranu jest prosta jak ruch ręką, dzięki funkcji Pivot. Pozwoli Ci to na obrócenie ekranu w pionie o 90 stopni zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebował. Dzięki rotacji ekranu możesz zmieniać jego pozycję z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.

Pozwól odpocząć oczom
Monitor został wyposażony w technologię Flicker-Free, która redukuje migotanie obrazu i zapewnia wygodne oglądanie. Minimalizuje szkodliwe efekty długotrwałej pracy przed monitorem. Ponadto Technologia Low Blue Light chroni wzrok przed szkodliwym promieniowaniem niebieskiego światła. Umożliwia to znacznie zdrowsze spędzenie czasu przed ekranem monitora.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
LED IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 1000000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,233 mm |
| Złącza: |
DisplayPort - 1 szt. wyjście liniowe audio - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. USB 3.0 / 3.1 - 3 szt. |
| Technologie: |
Flicker Free Low Blue Light Adaptive-Sync |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | tak |
| Pobór mocy podczas pracy: | 27 W |
| Głośniki: | tak |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 609 mm |
| Wysokość: | 461 mm |
| Głębokość: | 200 mm |
| Waga: | 6,53 kg |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel HDMI Zasilacz Instrukcja bezpieczeństwa Kabel USB 3.0 Zestaw do montażu na ścianie Kabel DisplayPort Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | Xiaomi Technology (Polska) sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Marynarskiej 15, 02-674 Warszawa |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
