infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Monitor 27" LG 27UK850-W 4K USB-C
Kod produktu: 27UK850-W
Przekątna ekranu
27"
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
IPS
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (UHD 4K)
Format ekranu
16 : 9
Częstotliwość odświeżania
61 Hz
Opis
Monitor 27" LG 27UK850-W 4K USB-C
Doskonała jakość obrazu

Rozdzielczość 4K UHD
Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To pewność niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu. Matryca oferuje doskonałe kąty widzenia, wysoką jasność i nasycone, żywe kolory. Dostrzegaj każdy szczegół i ciesz się wspaniałą jakością obrazu.

Wejdź do świata HDR
Monitor LG obsługuje technologię HDR, która zapewnia najwyższą jakość obrazu. Poznaj niepowtarzalną głębię i szczegółowość barw grając w gry na konsoli lub oglądając filmy HDR z najważniejszych serwisów streamingowych. Monitory obsługujące HDR oferują jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń, jednocześnie pozwalając dostrzec więcej szczegółów w ciemnych i jasnych obszarach kadru. Funkcja HDR Effect używa specjalnego algorytmu, aby oferować jakość porównywalną z obrazem HDR w przypadku treści standardowych.
Monitor LG obsługuje technologię HDR, która zapewnia najwyższą jakość obrazu. Poznaj niepowtarzalną głębię i szczegółowość barw grając w gry na konsoli lub oglądając filmy HDR z najważniejszych serwisów streamingowych. Monitory obsługujące HDR oferują jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń, jednocześnie pozwalając dostrzec więcej szczegółów w ciemnych i jasnych obszarach kadru. Funkcja HDR Effect używa specjalnego algorytmu, aby oferować jakość porównywalną z obrazem HDR w przypadku treści standardowych.

Poznaj moc USB-C
Ciesz się elastycznymi możliwościami interfejsu USB-C i wznieś swoją produktywność na nowy poziom. Wykorzystaj funkcjonalność kilku przewodów, zajmując tylko jedno złącze w swoim komputerze. Za pomocą kabla USB-C w trybie DisplayPort 1.2 możesz wyświetlać obraz na monitorze i odtwarzać dźwięki w słuchawkach. Przesyłaj dane między podłączonymi urządzeniami z transferem do 5 Gbps.
Ciesz się elastycznymi możliwościami interfejsu USB-C i wznieś swoją produktywność na nowy poziom. Wykorzystaj funkcjonalność kilku przewodów, zajmując tylko jedno złącze w swoim komputerze. Za pomocą kabla USB-C w trybie DisplayPort 1.2 możesz wyświetlać obraz na monitorze i odtwarzać dźwięki w słuchawkach. Przesyłaj dane między podłączonymi urządzeniami z transferem do 5 Gbps.

Pozwól odpocząć oczom
Monitor LG 27UK850-W redukuje emisję męczącego wzrok światła niebieskiego, które może powodować uszkodzenia siatkówki oka. Z kolei technologia Flikcer Safe chroni Twoje oczy przed nadmiernym wysiłkiem, eliminując migotanie ekranu. Zadbaj o swój komfort i zdrowy wzrok.
Monitor LG 27UK850-W redukuje emisję męczącego wzrok światła niebieskiego, które może powodować uszkodzenia siatkówki oka. Z kolei technologia Flikcer Safe chroni Twoje oczy przed nadmiernym wysiłkiem, eliminując migotanie ekranu. Zadbaj o swój komfort i zdrowy wzrok.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Format ekranu: | 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 61 Hz |
| Jasność: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 5 ms |
| Złącza: |
HDMI 2.0 - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. USB-C - 1 szt. |
| Technologie: |
HDR On Screen Control DAS Mode DDC/CI FreeSync SUPER+Resolution Plug & Play Kalibracja fabryczna sRGB Six Axis Control Flicker Safe Black Equalizer Reader Mode Kalibracja sprzętowa (True Color Pro) HDCP Dual Controller |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | tak |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 50 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,3 W |
| Głośniki: | 2x 5 W |
| Kolor: | biały |
| Szerokość: | 613 mm |
| Wysokość z podstawą: | 559,5 mm |
| Głębokość z podstawą: | 234,2 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 364,4 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 44,6 mm |
| Waga: | 4,6 kg |
| Klasa energetyczna: | B |
| Dodatkowe informacje: | Regulacja wysokości |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Europe GmbH |
| Adres: | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Niemc |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Głośnik BOOMBOX Media-Tech MT3179 SILVER Bluetooth 600W FM MP3 Pilot
94,90 zł
