infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor 27" LG 27GP850P-B.AEU | 2560x1440 (WQHD) | 180Hz | 1ms | NANO IPS | 16:9 | regulacja wysokości |
Monitor 27" LG 27GP850P-B.AEU | 2560x1440 (WQHD) | 180Hz | 1ms | NANO IPS | 16:9 | regulacja wysokości |
Kod produktu: 27GP850P-B.AEU
Przekątna ekranu
27''
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, Nano IPS
Rozdzielczość ekranu
2560 x 1440 WQHD
Format ekranu
16 : 9
Częstotliwość odświeżania
165 Hz, 180 Hz
Opis
Monitor LG 27" 27GP850P-B.AEU
Zmieniaj reguły gry

Wyjątkowe wrażenia wizualne
Monitor LG 27" 27GP850P-B.AEU zapewnia doskonałą jakość obrazu i wyjątkową wydajność, które podniosą Twoje gamingowe doświadczenie na zupełnie nowy poziom. Dzięki rozdzielczości WQHD (2560 x 1440 pikseli), obrazy na tym monitorze są ostry, szczegółowe i pełne kolorów. Bez względu na to, czy grasz w gry, projektujesz grafikę czy oglądasz filmy, ten monitor zadowoli Twoje oczy. Monitor LG ma nie tylko wysoką jakość obrazu, ale także szybki czas reakcji wynoszący tylko 1 ms. Dzięki temu nawet najbardziej dynamiczne sceny w grach czy filmach akcji będą płynne i pozbawione smug czy opóźnień. Częstotliwość odświeżania wynosząca 165 Hz (180 Hz w trybie OC) zapewnia jeszcze większą płynność ruchów na ekranie, pozwalając Ci cieszyć się każdym detalami.

Matryca IPS
Matryca IPS wykorzystana w monitorze LG charakteryzuje się wspaniałymi kątami widzenia, krótkim czasem reakcji na poziomie 1 ms (GTG) oraz lepszym odwzorowaniem kolorów niż potrafią to inne matryce. Niemalże nieistniejące ramki z trzech stron ekranu podnoszą radość z używania monitora. Podstawa z funkcją odchylania pozwala nachylić ekran pod najwygodniejszym dla Ciebie kątem.
Matryca IPS wykorzystana w monitorze LG charakteryzuje się wspaniałymi kątami widzenia, krótkim czasem reakcji na poziomie 1 ms (GTG) oraz lepszym odwzorowaniem kolorów niż potrafią to inne matryce. Niemalże nieistniejące ramki z trzech stron ekranu podnoszą radość z używania monitora. Podstawa z funkcją odchylania pozwala nachylić ekran pod najwygodniejszym dla Ciebie kątem.

Częstotliwość odświeżania 165 Hz
Bardzo duża szybkość odświeżania 165 Hz (z możliwością podkręcenia do 180 Hz) pozwala błyskawicznie zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele. Od teraz staniesz się niezwyciężany na każdym polu bitwy z monitorem LG 27GP850P-B.AEU.
Bardzo duża szybkość odświeżania 165 Hz (z możliwością podkręcenia do 180 Hz) pozwala błyskawicznie zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele. Od teraz staniesz się niezwyciężany na każdym polu bitwy z monitorem LG 27GP850P-B.AEU.

Realistyczne wrażenia z technologią True Color
Ten monitor obsługuje szeroki zakres kolorów — 98% gamy DCI-P3. Spełnia warunki normy VESA DisplayHDR™ 400, co oznacza, że odwzorowuje kolory z dużą dokładnością i zapewnia bardzo realistyczny obraz. Umożliwia podziwianie palety barw zaprojektowanej przez twórcę każdej gry.
Ten monitor obsługuje szeroki zakres kolorów — 98% gamy DCI-P3. Spełnia warunki normy VESA DisplayHDR™ 400, co oznacza, że odwzorowuje kolory z dużą dokładnością i zapewnia bardzo realistyczny obraz. Umożliwia podziwianie palety barw zaprojektowanej przez twórcę każdej gry.

Płynniejszy oraz szybszy obraz
Monitor jest wyposażony w technologię AMD FreeSync Premium, która zapewni Ci wyświetlanie na ekranie płynnego obrazu generowanego przez grę. Jej działanie polega na zsynchronizowaniu częstotliwości odświeżania monitorów z liczbą generowanych klatek przez procesor graficzny AMD, co eliminuje efekty rozdarcia lub zacinanie się ekranu. Co więcej ten model monitora został przetestowany i oficjalnie sprawdzony przez NVIDIA pod kątem zgodności z technologią G-Sync®. Ogranicza efekt rozrywania i zacinania, dzięki czemu zapewnia płynny obraz doskonały do grania nawet w najszybsze gry.

Certyfikat VESA AdaptiveSync Display
Monitor do gier UltraGear™ jest pierwszym na świecie, który uzyskał certyfikat VESA AdaptiveSync Display wydany przez VESA. Koncentruje się na grach ze znacznie wyższymi częstotliwościami odświeżania i niskimi opóźnieniami, dzięki czemu zapewnia płynniejszy obraz w grach i odtwarzanie wideo bez zakłóceń.
Monitor do gier UltraGear™ jest pierwszym na świecie, który uzyskał certyfikat VESA AdaptiveSync Display wydany przez VESA. Koncentruje się na grach ze znacznie wyższymi częstotliwościami odświeżania i niskimi opóźnieniami, dzięki czemu zapewnia płynniejszy obraz w grach i odtwarzanie wideo bez zakłóceń.

Dodatkowe funkcje
Nowoczesne rozwiązania w modelu LG 27GP850P-B.AEU znacznie poprawią Twoją rozgrywkę oraz codzienną pracę. Są to nąstępujące funkcje:
Nowoczesne rozwiązania w modelu LG 27GP850P-B.AEU znacznie poprawią Twoją rozgrywkę oraz codzienną pracę. Są to nąstępujące funkcje:
- Dynamic Action Sync -Technologia Dynamic Action Sync zmniejsza opóźnienie wejściowe, wspomagając graczy w newralgicznych momentach,
- Black Stabilizer - Funkcja Black Stabilizer pomaga w unikaniu snajperów kryjących się w ciemności i szybkim uciekaniu przed eksplozjami,
- Crosshair - Programowy celownik umieszczony na środku ekranu, który zwiększa celność w strzelankach pierwszoosobowych.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27'' |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, Nano IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 WQHD |
| Format ekranu: | 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: |
165 Hz 180 Hz |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 1 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 1,07 mld |
| Wielkość plamki: | 0,233 x 0,233 mm |
| Złącza: |
USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście audio - 1 szt. |
| Technologie: |
Filtr światła niebieskiego FreeSync Premium Redukcja migotania (Flicker free) G-Sync Compatible |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | Tak |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 28 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Głośniki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 614 mm |
| Wysokość z podstawą: | 576 mm |
| Głębokość z podstawą: | 291 mm |
| Waga: | 6,3 kg |
| Klasa energetyczna: | F |
| Dodatkowe informacje: |
Black Stabilizer Regulacja wysokości (Height) Reader Mode Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Certyfikat Display HDR 400 Crosshair Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) HDR 10 Dynamic Action Sync |
| Dołączone akcesoria: |
Zasilacz Kabel HDMI Kabel USB-A -> USB-B Kabel DisplayPort Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Europe GmbH |
| Adres: | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Niemc |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
