infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor 27" LG 27BQ75QC-B | 2560x1440 (QHD) | IPS | Kamera | Pivot | Bezramkowy
Opis
Monitor 27" LG 27BQ75QC-B 2560x1440 (QHD) IPS, Kamera
Doskonała jakość obrazu

Monitor wszechstronnych zastosowań
Wykorzystaj pełną wszechstronność monitora LG 27BQ75QC-B. Monitor o wielkości 27" posiada ekran o rozdzielczości QHD (2560 x 1440), który zapewnia wysoką jakość pracy. Szeroki kąt widzenia 178° zarówno w pionie, jak i poziomie, pozwala na wygodne oglądanie bez względu na to co robisz. Urządzenie posiada porty DisplayPort, USB oraz HDMI, aby umożliwić przesyłanie obrazu z innych urządzeń na ekran monitora.

Dostosuj go do swoich potrzeb
Monitor posiada funkcje, dzięki którym będziesz mógł dostosować go do własnych potrzeb. Dzięki regulacji położenia monitora możesz wybrać czy potrzebujesz, aby znajdował się on w pozycji poziomej, czy też Twoja praca wymaga pionowego położenia. Dodatkowo monitor LG posiada możliwość regulacji wysokości oraz kąta odchylenia, a także kąta obrotu. Teraz będziesz mógł pracować tak, jak tego potrzebujesz.

Ekran IPS z matową powłoką
Wyświetlacz o rozdzielczości QHD (2560 x 1440) i przekątnej 27” z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Ponadto, nie tracisz jakości obrazu, a jego kolory są cały czas niezwykle nasycone. Matryca typu IPS cechuję się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdzi się on zarówno w domu, jak i przy projektowaniu graficznym.

W trosce o Twoje oczy
Monitor LG 27BQ75QC-B wyposażony jest w filtr, który redukuje ilość emitowanego niebieskiego światła, co zmniejsza zmęczenie oczu. Natomiast funkcja Flicker safe redukuje niewidoczne miganie ekranu, jeszcze bardziej pomagając zmniejszyć zmęczenie oczu. Z tą technologią, zapewniającą troskę dla Twoich oczu, możesz komfortowo pracować przez długi czas.

Kompletne rozwiązanie do wideokonferencji
Monitor LG 27BQ75QC-B to idealne narzędzie do wideokonferencji. Zainstalowana w nim kamera internetowa Full HD zapewnia idealny obraz o wysokiej jakości. Dodatkowo monitor posiada wbudowany mikrofon i głośniki. Dzięki tym funkcjom, możesz cieszyć się płynną i komfortową komunikacją podczas zdalnych spotkań biznesowych lub strumieniowania na żywo.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27 cali |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 WQHD |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 5 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,2331 mm |
| Złącza: |
RJ-45 (LAN) - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 3.0 - 2 szt. HDMI - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. USB Typu C - 1 szt. |
| Technologie: |
Color Weakness OnScreen Control Super Resolution+ Smart Energy Saving Dynamic Action Sync Funkcja KVM AMD FreeSync HDR Effect Flicker safe HDR 10 Black Stabilizer Color Calibrated Reader Mode |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | Tak |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 65 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Głośniki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 613 mm |
| Wysokość: | 527 mm |
| Głębokość: | 239 mm |
| Waga: | 8,2 kg |
| Klasa energetyczna: | E |
| Dodatkowe informacje: |
Wbudowany mikrofon Bezramkowa konstrukcja z 3 stron Regulacja pochylenia Wbudowana kamera internetowa Full HD Regulacja wysokości Maxx Audio Regulacja kąta obrotu |
| Dołączone akcesoria: |
Instrukcja bezpieczeństwa Kabel USB Kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | LG Electronics Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa |
| Email: | www.lg.com/pl/wsparcie/email |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
Darmowa dostawa
Monitor 29" LG 29U511A-B | 2560x1080 (UWHD) | 100Hz | 1ms | IPS| 21:9
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
