infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor 27" IIYAMA XUB2796QSU-B1 | IPS | 2560x1440 (WQHD) | 75Hz | 1ms | FreeSync | Reg. wysokości | Pivot | -
Opis
Monitor iiyama ProLite XUB2796QSU-B1 27"
Odkryj świat gier w nowej jakości

Technologia Freesync
Technologia AMD FreeSync™ eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.

Tylko 1 ms!
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.

IPS
Technologia IPS gwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

Rozdzielczość QHD
Dzięki oferującej 77% więcej powierzchni roboczej rozdzielczośći QHD 2560x1440, nic nie umknie Twojej uwadze.

Black Turner
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.

Predefiniowane i niestandardowe tryby gry
Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanych trybów gier (min. FPS i strategia) lub sam dobierz i zapamiętaj swoje ulubione ustawienia obrazu.

HAS + Pivot

Gwarancja jakości iiyama
iiama jest pewna jakości swoich produktów do tego stopnia, że nie boi się przyznać extra gwarancji na swoje panele. Dzięki 30-dniowej gwarancji "zero martwych pixeli" natychmiastowo i bezpłatnie wymienisz swój sprzęt w systemie door-to-door. Celem iiyama jest zadowolenie każdego klienta, dlatego transakcja nie kończy isę na sprzedaży urządzenia. Serwis i wsparcie techniczne jest co najmniej równie wazne, dlatego producent na każdy monitor i panel LCD udziela 3 letniej gwarancji w systemie door-to-door.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 1 ms (MPRT) |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,233 x 0,233 mm |
| Złącza: |
DisplayPort - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. USB 2.0 typ B - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. HDMI - 1 szt. |
| Technologie: |
Filtr światła niebieskiego AMD FreeSync Redukcja migotania (Flicker free) |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | tak |
| Pobór mocy podczas pracy: | 23 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | < 0,5 W |
| Głośniki: | 2 x 2W |
| Szerokość: | 611.5 Milimetr |
| Wysokość z podstawą: | 414.5 Milimetr |
| Głębokość z podstawą: | 256 Milimetr |
| Waga: | 5,4 kg |
| Klasa energetyczna: | F |
| Dodatkowe informacje: |
Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Regulacja wysokości (Height) Uchwyt na kable 5-kierunkowy joystick Wbudowany HUB USB Regulacja kąta pochylenia (Tilt) |
| Dołączone akcesoria: |
Instrukcja bezpieczeństwa Kabel USB Kabel zasilający Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Etykieta energetyczna: | |
| Model: |
XUB2796QSU-B1 |
| Proporcje obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2: | 27" |
| Typ matrycy: | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy: | Matowa |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Technologia podświetlania: | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie: | 335.7 Milimetr |
| Obszar widzialny w poziomie: | 596.7 Milimetr |
| Plamka matrycy: | 0.233 Milimetr |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji new: | 1 Milisekunda |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min.: | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max.: | 120 kHz |
| Częstotliwość pionowa min.: | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max.: | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 Stopnie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 Stopnie |
| Ilość kolorów: | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy: | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth: | Nie |
| WiFi: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany tuner TV: | Nie |
| Pivot: | Tak |
| Certyfikaty: | VCCI |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Pobór mocy: | 23 Wat |
| Akcesoria w zestawie: |
|
| Kolor (wyliczeniowy): | Czarny |
| Waga z podstawą: | 5.4 kilogram |
| Nazwa: | IIYAMA Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Nowohucka 1, 54-617 Wrocław, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
Darmowa dostawa
Qoltec Ładowarka PD 120W Turbo | 5-28V | 3-4.5A | USB-C | Czarna
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI PRO MP273U | 3840x2160 (4K UHD) | PIP PBP | IPS |...
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Darmowa dostawa
