infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor 27" IIYAMA XU2792UHSU-B6 | IPS | 3840x2160 (4K UHD) | USB-C | 60Hz | 4ms | Flicker free | Ultra Slim |
Opis
Monitor IIYAMA ProLite 27" XU2792UHSU-B6
Nic nie umknie Twojej uwadze

Wyrazistość kolorów
Monitor iiyama XU2792UHSU-B6 27" świetnie pasuje do stworzenia komfortowego miejsca pracy. Dzięki rozdzielczości 3840 x 2160 4K zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Wysokiej klasy wyświetlacz IPS sprawia, że bez względu na kąt widzenia tekst jest wyraźny, a obrazy zachowują krystalicznie czyste barwy. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów.

Wbudowane głośniki
Dzięki wbudowanym głośnikom można utrzymywać kontakt z bliskimi, znajomymi oraz współpracownikami. Nie musisz podłączać zewnętrznych głośników, aby czerpać przyjemność z oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry itp.

Matryca IPS
Niezależnie od tego, czy ogląda się zdjęcia, czy gra w ulubioną grę - pragniemy, aby obraz wyglądał doskonale z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten ekran jest wyposażony w zaawansowaną matrycę IPS, która zapewnia wyraźne barwy i szeroki kąt widzenia. Dzięki temu obraz zawsze jest doskonały i dokładny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący lub stojący obok - patrzy na ekran.

Funkcja ACR
Współczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą jakie Twój LCD może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.

Piękno tkwi w szczegółach
Zanurz się w rozrywce z monitorem iiyama. Oglądaj filmy i seriale w rozdzielczości 3840x2160 4K. Matryca IPS zapewnia doskonałe kąty widzenia i wspaniałą reprodukcję kolorów. Przełączaj między przestrzenią sRGB dla świetnej reprodukcji barw w filmach oraz DCI-P3, aby cieszyć się bogatszą paletą kolorów o większej głębi. Trójstronnie bezramkowy ekran umożliwia łączenie wielu monitorów, tworząc spójną przestrzeń roboczą bez rozpraszających ramek.

Pozwól odpocząć oczom
Monitor iiyama ProLite redukuje emisję męczącego wzrok światła niebieskiego, które może powodować uszkodzenia siatkówki oka. Z kolei technologia Flikcer Free chroni Twoje oczy przed nadmiernym wysiłkiem, eliminując migotanie ekranu. Zadbaj o swój komfort i zdrowy wzrok.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27 cali |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1300:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 4 ms |
| Liczba kolorów: | 1,07 mld |
| Wielkość plamki: | 0,155 mm |
| Złącza: |
DisplayPort - 1 szt. USB Typu C (z Power Delivery) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. HDCP - 1 szt. HDMI - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Technologie: |
Flicker-free Redukcja niebieskiego światła |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 34 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Głośniki: | 2x 2 W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 615 mm |
| Wysokość: | 440 mm |
| Głębokość: | 190 mm |
| Waga: | 4,7 kg |
| Klasa energetyczna: | F |
| Dodatkowe informacje: |
System zarządzania kablami Mac OSX Kompatybilny z Kensington-lock Regulacja pochylenia ACR DDC2B |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel zasilania Kabel USB Kabel HDMI Instrukcja bezpieczeństwa Kabel DisplayPort Skrócona instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | IIYAMA Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Nowohucka 1, 54-617 Wrocław, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
Darmowa dostawa
Monitor 29" LG 29U511A-B | 2560x1080 (UWHD) | 100Hz | 1ms | IPS| 21:9
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
