infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor 27" AOC Q27B3CF2 | 2560x1440 (WQHD) | 100Hz | 1ms | IPS LED | 16:9 | regulacja wysokości |
Monitor 27" AOC Q27B3CF2 | 2560x1440 (WQHD) | 100Hz | 1ms | IPS LED | 16:9 | regulacja wysokości |
Kod produktu: Q27B3CF2
AOC
Przekątna ekranu
27 cali
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, IPS
Rozdzielczość ekranu
2560 x 1440 (WQHD)
Format ekranu
16:9
Częstotliwość odświeżania
100 Hz
Opis
Monitor AOC 27" Q27B3CF2 2560x1440 QHD IPS
Doskonała jakość obrazu

Wysoka rozdzielczość
Monitor AOC Q27B3CF2 27" świetnie pasuje do stworzenia komfortowego miejsca pracy. Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 QHD zapewnia świetną jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Wysokiej klasy wyświetlacz IPS sprawia, że bez względu na kąt widzenia tekst jest wyraźny, a obrazy zachowują krystalicznie czyste barwy. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów.

Matryca IPS
Niezależnie od tego, czy ogląda się zdjęcia, czy gra w ulubioną grę - pragniemy, aby obraz wyglądał doskonale z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten ekran jest wyposażony w zaawansowaną matrycę IPS, która zapewnia wyraźne barwy i szeroki kąt widzenia. Dzięki temu obraz zawsze jest doskonały i dokładny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący lub stojący obok - patrzy na ekran.

178-stopniowy kąt widzenia
Dzięki szerokim kątom widzenia, użytkownicy monitora AOC mają znacznie większą swobodę dotyczącą umieszczenia wyświetlacza na biurku, w taki sposób, jak im pasuje – i to bez konieczności zapewnienia optymalnego miejsca do patrzenia się na ekran. W porównaniu z innymi panelami o mniejszym kącie widzenia, widoczne na wyświetlaczu kolory i detale są zawsze ostre, niezależnie od kąta pod którym spoglądamy na monitor.

W trosce o Twoje oczy
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być szkodliwe dla oczu. Technologia Low Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Natomiast funkcja Flicker Free wykorzystując matrycę z podświetleniem prądu stałego redukuje niewidoczne miganie ekranu, jeszcze bardziej pomagając zmniejszyć zmęczenie oczy. Z tymi funkcjami możesz komfortowo pracować przez długi czas.

Technologia Adaptive Sync
Technologia Adaptive Sync synchronizuje pionową częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę dostarczaną przez kartę graficzną, co zapewni Ci jeszcze płynniejszą rozgrywkę dzięki eliminacji efektów rwania obrazu, gubienia klatek i utraty płynności. Funkcja ta jest także przydatna podczas oglądania filmów i innych ruchomych obrazów, zapewniając większą płynność działania.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27 cali |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1500:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 4 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,233 mm |
| Złącza: |
USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. HDMI - 1 szt. |
| Technologie: |
Adaptive Sync Redukcja migotania (Flicker-free) Low Blue Light HDR ready |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 35 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Głośniki: | 2x 2 W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 617 mm |
| Wysokość: | 509 mm |
| Głębokość: | 230 mm |
| Waga: | 5,5 kg |
| Klasa energetyczna: | E |
| Dodatkowe informacje: |
Blokada bezpieczeństwa Kensington Regulacja pochylenia Regulacja wysokości Odłączana podstawa Bezramkowa konstrukcja z 3 stron |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel USB-C |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
