infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor 27" AOC 27G2SPU/BK | 1920x1080 (FullHD) |165Hz| 1ms | IPS |16:9 |pivot |regulacja wysokości |
Opis
Monitor 27" AOC 27G2SPU FHD IPS 165Hz 1ms
Nic nie umknie Twojej uwadze

Niski czas reakcji i bezramkowa konstrukcja
MPRT jest akronimem oznaczającym czas reakcji ruchomego obrazu. Technologia MPRT wyłącza i włącza podświetlenie monitora podczas zmian obrazu. Dzięki skróceniu czasu wyświetlania klatki na monitorze, efekty "zjawy" i "rozmycia" są zredukowane, co zapewnia łagodniejsze, bardziej płynne wrażenia z gry. Ponadto ograniczenie odwracania uwagi przez ramki do minimum pozwoli Ci utworzyć najlepsze stanowisko bojowe.

Rozdzielczość Full HD
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w doskonałej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości lub czytać ostry tekst w zastosowaniach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez użycia karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych.

Podstawa z regulacją wysokości i funkcja PIVOT
Monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów, co zapewni Ci dobre samopoczucie. Dopasowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie. W ostatecznym rozrachunku pozwoli Ci także wraz z zespołem osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru pracy. Ponadto dzięki regulacji położenia monitora możesz wybrać czy potrzebujesz, aby znajdował się on w pozycji poziomej, czy też Twoja praca wymaga pionowego położenia.

Technologia FreeSync Premium
Technologia AMD FreeSync Premium zapewnia synchronizację częstotliwości odświeżania karty graficznej i monitora, co zagwarantuje Ci płynną rozgrywkę na najwyższym poziomie. FreeSync Premium oferuje częstotliwość odświeżania 165 Hz, co zmniejsza rozmycie i wyostrza obraz na rzecz większego realizmu. Funkcja LFC eliminuje ryzyko przycinania się gier, gdy liczba klatek spadnie poniżej częstotliwości odświeżania.

Sześć trybów gier
AOC Gaming pozwoli Ci na dostosowanie swojego monitora do typu gry za kliknięciem przycisku. Przełączaj ustawienia między gotowymi ustawieniami do gier FPS, wyścigów lub gier RTS, lub skonfiguruj i zapisz własne idealne ustawienia. Klawiatura do ustawień AOC sprawi, że przełączanie między profilami i regulacja ustawień będą szybkie i łatwe.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27 cali |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
WLED IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Format ekranu: | 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Złącza: |
DisplayPort - 1 szt. Wejście audio - 1 szt. HDMI - 2 szt. D-Sub (VGA) - 1 szt. |
| Technologie: |
AOC Game Color G-menu Crosshair / Dial Point FreeSync Premium Regulacja rozmycia spowodowanego ruchem Tryb niskiego opóźnienia sygnału wejściowego Low Blue Light Flicker-free Regulacja cieni AOC Shadow Control |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | tak |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 28 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,3 W |
| Głośniki: | 2x 2 W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 612.5 Milimetr |
| Kompatybilność: |
Konsole Komputery |
| Wysokość z podstawą: | 528.6 Milimetr |
| Głębokość z podstawą: | 227.4 Milimetr |
| Wysokość bez podstawy: | 365 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 48 mm |
| Waga: | 5.07 kilogram |
| Klasa energetyczna: | F |
| Dodatkowe informacje: |
Blokada bezpieczeństwa Kensington 6 trybów gier Odłączana podstawa Bezramkowa konstrukcja z 3 stron Regulacja pochylenia Regulacja wysokości |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Etykieta energetyczna: | |
| Model: |
27G2SPU/BK |
| Proporcje obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2: | 27" |
| Typ matrycy: | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy: | Matowa |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Technologia podświetlania: | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie: | 527.04 Milimetr |
| Obszar widzialny w poziomie: | 296.46 Milimetr |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new: | 4 Milisekunda |
| Częstotliwość pozioma max.: | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma min.: | 200 kHz |
| Częstotliwość pionowa max.: | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa min.: | 165 Hz |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 Stopnie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 Stopnie |
| Ilość kolorów: | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy: | 1 x 15-pin D-Sub |
| Bluetooth: | Nie |
| WiFi: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany tuner TV: | Nie |
| Kamera internetowa: | Brak |
| Pivot: | Tak |
| Certyfikaty: | CB |
| Pobór mocy: | 26 Wat |
| Kolor (wyliczeniowy): | Czerwony |
| Wysokość: | 365.8 Milimetr |
| Głębokość: | 48.8 Milimetr |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
